Beykoz Vakfı Ramazan’ı boş geçmedi

  • 01.07.2016 00:29
  • Güncelleme: 01.07.2016 00:31
  • Okunma: 8181 kez
  • Yorum: 0
Başkanlığını Şaban Tören'in yürüttüğü Beykoz Vakfı'nda genç yönetim kadrosu, dostlarını iftar sofrasında ağırladı.
Beykoz Vakfı Ramazan’ı boş geçmedi

Sosyal projeleri ve güleryüzlü yöneticileriyle ilçede önemli bir misyon yüklenen Beykoz Vakfı, Başkanı Şaban Tören'in genç yöneticileri teşvik etmesiyle yepyeni bir yüze kavuştu. Mesut Aslan ile başlayan gençlik aşısı gazeteci Eda Bora ile devam ederken, birçoğu yüksek lisans ve doktora yapmakta olan Mimar Sinan mezunu üç genç, projelerini konuklarla paylaştı.

Bir süre önce CHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu'nda da görev alan gazeteci ve tiyatro sanatçısı Çimen Baturalp ile güçlenen Beykoz Vakfı, dostlarını bir iftar yemeğinde ağırladı. Her yıl Ramazan ayında gerçekleştirilen iftar yemeği artık gelenekselleşen Beykoz Vakfı'nın düzenlediği geceye bilim, sanat ve siyaset dünyasından birçok tanınmış isim katıldı. Öte yandan Vakfın gençleri de yemek öncesi ve sonrasında verdiği mini konserle, konuklara keyifli bir gece yaşattı.

Oruçların açıldığı Akşam Ezanı'na saatler kala sofraların özenle hazırlandığı Beykoz Vakfı'nda Başkan Şaban Tören, gelen konuklarını tek tek ve ayakta karşıladı. Tüm masaları da dolaşarak dostlarıyla bir araya gelen Şaban Tören, bu sırada hem uzun zamandır görmediği arkadaşlarıyla hasret giderdi hem de Vakfın yeni vizyonu ile ilgili bilgi verdi.

Özellikle ulusal basın tecrübesi olan Çimen Baturalp ismiyle güçlendiklerine dikkat çeken Şaban Tören, Mesut Aslan'ın peşi sıra Vakfa kazandırdığı genç bilim insanlarından da övgüyle söz etti. İstanbul Gerçeği Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İmambakır Üküş'ün Beykoz Belediyesi'nin CHP'li Üyesi Aydın Düzgün ile yan yana oturması ve bu sırada Aydın Düzgün ile şakalaşması, masayı bir anda neşelendirdi.

TEGV Beykoz Şubesi'nin gönüllülerinden Tijen Gönenmiş Demir, Beykoz Göksu Mahallesi Yardımlaşma Derneği Başkanı Kamil Adnan Güner, Prof. Dr. Hüseyin Öztürk, CHP Çubuklu Mahalle Temsilcisi Can Cenberoğlu gibi isimlerin de katılım gösterdiği iftar yemeğinde Beykozlular bol bol sohbet etme olanağı da buldu. Yemekte ayrıca Vakıf Başkanı Şaban Tören’e konuk karşılamada eşlik eden Arzu Tamer, masalara yerleşim konusunda da dostlarına yardımcı oldu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz