Beykoz Vakfı’nda yenileme tadilatı devam ediyor

  • 0
  • 6037
Beykoz Vakfı’nda yenileme tadilatı devam ediyor
Beykoz Vakfı’nda yenileme tadilatı devam ediyor
Beykoz Vakfı’nda yenileme tadilatı devam ediyor

Beykoz’un köklü vakıflarından biri olan Beykoz Vakfı’nda yenileme tadilatları devam ediyor.

Beykoz’un kültür-sanat ve sosyal hayatında önemli yeri bulunan Beykoz Vakfı yenilenen çehresi ve dop dolu bir kültür sanat takvimiyle yakında hizmete açılıyor.  

İlçedeki çocukların, gençlerin, öğrencilerin, sanatçıların ve kültür sanat adamlarının ve buluşma noktası olarak hazırlanan Beykoz Vakfı, yeni yönetimin kararıyla kapsamlı bir tadilata alındı. 

Bakım ve tadilatı Beykoz Belediyesi tarafından üstlenilen vakıf binasının çehresi, içi ve dışı gerekli onarım ve yeniliklerle capcanlı bir görünüme kavuşturuldu.

Mekanlar aydınlandı 

Tiyatro ve konser salonu, etüt odaları resim, tiyatro, müzik, koro ve seminer çalışma sınıflarının yer aldığı, sergi ve fuaye alanlarının olduğu bina, çatısından kapılarına, pencerelerinden merdivenlerine kadar A’dan Z’ye yenilendi.

Mevcut alandan ilçe sakinlerinin en verimli şekilde yararlanması için mekânlar ferah şekilde tasarlandı, plan ve organizasyon çalışması yapıldı.   

Binada engelli asansörü devreye giriyor

Engelli ilçe sakinleri için zemin kattan terasa kadar hizmet verebilen engelli asansörü ve rampalar yapıldı, engelli WC’leri yenilendi.

İlk kez asansör, yangın kulis giriş çıkışının yapıldığı, zemin taşlarının değiştirilerek daha ferah bir görünüme kavuştuğu Beykoz Vakfı’nda her alanda büyük bir titizlikle çalışıldı.

Beykoz Vakfı iç mekân tadilatın ardından yakından hizmete başlayacak.

Haber Merkezi

Isınma sorunları tarihe karışıyor
Önceki Isınma sorunları tarihe karışıyor
Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Sonraki Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz