Güncel

Beykoz Vakfı’nda 23 Nisan Kutlaması

Beykoz Vakfı’nda 23 Nisan Kutlaması
23.04.2016 21:29
| | |
9725

Foto galeri Video galeri

Beykoz Vakfı, tam 22 yıldır ilçedeki çocukları sevgiyle kucaklıyor.

Her yıl Vakıf binasında düzenli olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlik düzenleyen Beykoz Vakfı, bu yıl da çocukları sevgiyle sardı. Öğle saatlerinde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Beykozlu çocuklar, tam on metre uzunluğunda dev bir bez afişi boyadı. Önceleri fırçalarla başlayan sulu boya etkinliği, zamanla yerini eğlenceye bıraktı ve çocuklar boyamayı elleriyle yaptı.

Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulunan Beykoz Vakfı Yöneticileri Arzu Tamer ve Mesut Arslan, tam 22 yıldır bu geleneğin sürdüğünü hatırlattı. Etkinlikte doyasıya eğlenen çocuklara, aileleri ve Vakıf yöneticileri de eşlik etti.

Beykoz Vakfı tarafından gerçekleştirilen 23 Nisan etkinlikleri, sevimli bir faaliyetle başladı. Vakıf binası önüne açılan on metrelik bez afişi, Beykozlu çocuklar dilediği gibi boyadı. Kimileri 23 Nisan tarihini bezin üzerine suluboya ile yaparken, kimileri de daha sonra Vakıf tarafından sergilenecek olan afiş üzerine adını yazdı. Oldukça eğlendikleri gözlenen çocuklar, etkinlik sonrası meşhur 'Kıyafet Balosu'nda boy gösterdi. Eğlenceyi devam ettiren Beykoz Vakfı ise günün sonunda çocuklara bir de konser izletti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Vakfı, 23 Nisan, Kutlama

reklam
1 Yorum
Maide ertekin25.04.2016 18:29:04

Dost bu nasıl haber Burada yıllardır etkinliği tek başına, hiç kimsesiz,selam bile veren olmadan sadece çocukları ve velilerile Sinan Akbaşak yapar bu senede öyleydi... Adını bile anmamışsınız ayıptır ayıp hatta had safhada günahtır. O adam günlerdir gecesi gğndüzüyle emek veriyor siz kim olduğunu bile bilmiyorsunuz Etkinliği Sinan Akbaşak ve gurubu tiyatroterapi düzenlemiştir diğerleri figürandır

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"