Kültür

Beykoz Vakfı Başkanı’nı belirledi... Adem Çalışkan

Beykoz Vakfı Başkanı’nı belirledi... Adem Çalışkan
21.02.2019 11:33
| | |
5805

Beykoz Vakfı Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde yapılan 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrası ilk kez Yalıköy’deki vakıf merkezinde bir araya geldi.

Önceki dönem Vakıf Başkanı Ali Zengin ve Beykoz Vakfı Onursal Başkanı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de katıldığı toplantıda Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Adem Çalışkan oy birliğiyle Beykoz Vakfı Başkanı seçildi.

Oturumu Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Nevin Çalışkan yönetirken, Yücel Çelikbilek Ali Zengin’e vakıf yönetim kurulu adına Çeşm-i Bülbül hediye etti. 
 

Ali Zengin yönetim kuruluna yaptığı konuşmada duygusal mesajlar verdi. Zengin, “çok güzel, çok kaliteli bir yönetim kurulu oluşturmuşsunuz. Bizim yaptıklarımızın çok daha üzerinde, başarılı hizmetler üreteceğinize inancım tam. Bu plaketi bana layık gördünüz ama bu işin lideri, lokomotifi Yücel Başkanımız oldu. Bizler sadece ucundan tuttuk. Kendisine şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu. 

Çelikbilek, “işimiz asıl şimdi başlıyor”

Beykoz Vakfı Onursal Başkanı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de yönetim kurulu üyelerine yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Beykoz Vakfı’nın Beykoz’un geleceği ile ilgili sözü olan, fikri olan, projesi olan bir Vakıf olması için gayret edeceğiz. Görüyorum ki bu yönetim kurulundaki kardeşlerim bunu rahatlıkla başarabilecek kapasite ve nitelikte. Bizler yine sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.”Başkan Yücel Çelikbilek ve Ali Zengin’in toplu fotoğraf çekiminin ardından toplantıdan ayrılmasından sonra devam eden yönetim kurulu toplantısında Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Adem Çalışkan oy birliğiyle Beykoz Vakfı’nın 13. Dönem Başkanı seçildi. Birimlere yönelik başkan yardımcılarının bir sonraki toplantıda belirleneceği belirtildi.

Haber Merkezi
 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Vakfı, Adem Çalışkan

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"