Beykoz Üniversitesinden akademik personel ilanı

  • 0
  • 6213

Beykoz Üniversitesi, yayınladığı ilanda çeşitli bölümler için profesör, doktor ve öğretim/araştırma görevlisi alacağını duyurdu.

İlanda, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) bölümü için 1 Prof. Dr., Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) bölümü için 1 Prof. Dr., İşletme (İngilizce) bölümü için 1 Doç. Dr., Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) bölümü için 3 Dr. Öğretim Üyesi, Endüstri Mühendisliği (İngilizce) bölümü için 3 Dr. Öğretim Üyesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü için 1 Dr. Öğr. Üyesi, Dijital Oyun Tasarımı bölümü için 1 Dr. Öğrt. Üyesi, Grafik Tasarımı bölümü için 1 Dr. Öğr. Üyesi, Havacılık Yönetimi (İngilizce) bölümü için 1 Dr. Öğr. Üyesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce), Fizyoterapi ve Yazılım Mühendisliği bölümleri için birer öğretim görevlisi ile araştırma görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’deki ilana göre Başvurular 6.9.2022 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yolu (kargo) ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular için gerekli bilgi, belge ve başvuru şartlarına ayrıca www.ilan.gov.tr insan kaynakları kategorisinden veya www.beykoz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Adres:

Beykoz Üniversitesi

İnsan Kaynakları Müdürlüğü

Orhan Veli Kanık Caddesi No: 114 34805 Kavacık, Beykoz, İSTANBUL

Tel: 0216 912 2252

Haber Merkezi

Beykoz Spor Kulüp Başkanı Zeki Aksu’nun keyfi yerinde
Önceki Beykoz Spor Kulüp Başkanı Zeki Aksu’nun keyfi yerinde
Son 6 yılda Beykoz’da en başarılı takımız
Sonraki Son 6 yılda Beykoz’da en başarılı takımız
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz