Beykoz Üniversitesinde kayıtlar başladı

  • 09.09.2021 21:47
  • Güncelleme: 09.09.2021 21:47
  • Okunma: 937 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Üniversitesi 2021 güz dönemi kayıtlarına başladı. Yeni öğrencilerine kavuşacak üniversitenin kayıtları 16 Ekim’e kadar devam edecek.
Beykoz Üniversitesinde kayıtlar başladı

Yeni döneme dijital eğitimle başlayacak Beykoz Üniversitesi hem uzaktan hem de yüz yüze eğitim verecek.

15 yüksek lisans programı üniversite de programlar şu şekilde sıralandı:

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yüksek Lisans Programı (Tezli-Tezsiz), Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Uzaktan Eğitim) Yüksek Lisans Programı (Tezsiz), Bilgisayar Mühendisliği İngilizce Yüksek Lisans Programı (Tezli-Tezsiz), İletişim Tasarımı ve Göstergebilim Yüksek Lisans Programı (Tezli-Tezsiz), İşletme İngilizce Yüksek Lisans Programı (Tezli-Tezsiz), İşletme Yüksek Lisans Programı (Tezsiz), İşletme (Uzaktan Eğitim) Yüksek Lisans Programı (Tezsiz), Yapı Yönetimi Yüksek Lisans Programı (Tezli) ile İş ve Örgüt Psikolojisi(Tezsiz).

Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı (Tezli-Tezsiz) için başvuru süreci ise tamamlandığı bilgisi verildi.

Beykoz Üniversitesi’nde tezli-tezsiz yüksek lisans eğitimi almak mümkün. Bilgisayar Mühendisliği, İşletme, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, İletişim Tasarımı ve Göstergebilim, İş ve Örgüt Psikolojisi ve Klinik Psikoloji gibi önemli kariyer olanakları barındıran yüksek lisans programlarının tümünde tezsiz programlar bulunulduğu belirtildi.

Başvuru şartları neler?

Beykoz Üniversitesi’nin yüksek lisans programlarına başvuracak en az 4 yıllık bir Üniversite kurumundan mezun olan adaylarda, tezli yüksek lisans programları için ise ALES’ten Eşit Ağırlık türünde en az 55 ve üzeri puan alınması gerekiyor. Beykoz Üniversitesi, yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilere 10 taksite kadar anlaşma kolaylığı sunuyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Beykoz Üniversitesi, Kayıt

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz