Beykoz Üniversitesi akademik personel alacak

  • 0
  • 11619

Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü Doktor Öğretim Üyesi alım ilanı yayınladı, yayınlanan ilanda başvuru tarihiyle birlikte diğer şartlar sıralandı.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre Beykoz Üniversitesi 4 öğretim üyesi alacak. Başvurular, Beykoz Üniversitesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü'ne şahsen veya posta yolu ile yapılacak, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Üniversitemiz çeşitli bölümlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre doktor öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular için gerekli bilgi, belge ve başvuru şartlarına ayrıca www.ilan.gov.tr insan kaynakları kategorisinden veya www.beykoz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Yükseköğretim Kurulunca yayımlanan, "Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik" gereğince belirlenen, İngilizce dilinde ders verebilme yeterliliğine sahip olmak koşulu aranmaktadır.

Doktor öğretim üyesi kadrolarına başvuru şartları

1. Adayın başvurduğu kadroyu belirten ve tüm iletişim bilgilerini içeren dilekçe.
2. Özgeçmiş (YÖK formatında).
3. Adli Sicil Kaydı.
4. İngilizce bölümlere başvurularda Yabancı Dil Belgesi.
5. 2 adet fotoğraf.
6. Nüfus cüzdanı sureti.
7. Diplomalarının fotokopisi (lisans, yüksek lisans ve doktora).
8. Kamu hizmetinde bulunanlar için hizmet belgesi.
9. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış denklik belgesi
10. Bilimsel Yayınlarını, Kongre ve Konferans Tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversite yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren PDF formatında hazırlanmış CD/taşınabilir bellek.

İlgili kadroya başvuran adayların yukarıdaki belgeleri içeren dosyaları 1 (bir) takım olarak dosya ve 4 (dört) takım olarak PDF formatında hazırlanmış olan CD/taşınabilir bellek ile ilanın Resmi Gazete’de yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular, Beykoz Üniversitesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yolu ile  yapılacak olup,  süresi  içinde yapılmayan  başvurular  ve  e-posta  yolu  ile  yapılan  başvurular kabul edilmeyecektir.

Haber Merkezi

Beykoz Poyrazköy'de elektrik kesintisi
Önceki Beykoz Poyrazköy'de elektrik kesintisi
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz