Beykoz Üniversitesi ile Acarlar arasında işbirliği

  • 0
  • 16089
Beykoz Üniversitesi ile Acarlar arasında işbirliği

Beykoz Üniversitesi ile Acarlar Şirketler Topluluğu arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Gelişen teknolojiler ile birlikte yenilikçi ve inovatif çözümler ışığında büyümeye devam eden Acarlar Şirketler Topluluğu, Beykoz Üniversitesi ile işbirliği protokolü imzaladı.

İmzalanan protokolle, mezunları iş hayatı ve sosyal hayata hazırlamak, iş birliği içerisinde kurumların yetkinliklerini yükseltmek, önemli alanlardaki faaliyetlerin verimini ve kalitesini arttırmak hedefleniyor.

Acarlar Şirketler Topluluğu ve Beykoz Üniversitesi arasında 2 Kasım 2022 Salı günü Beykoz Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesi Göksu Toplantı Salonunda protokol imzalarının atıldığı törene Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan V. Erdinç Acar ve Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay ile Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı R. Engin Özmen, Genel Sekreter Yardımcıları Melike Tümen, Göktuğ Özmen, Kurumsal İletişim Müdürü Ayşegül Telgeren, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Koordinatörü Hande Sağlam ve Venture Partners Direktörü İsmail Şakcı katıldı.

Acarlar Şirketler Topluluğu Beykoz Acarkent’de geliştirdiği projelerde yerli ve yabancı kültürel bir mozaik oluşturmaktadır.

200 farklı ülke vatandaşlarına ev sahipliği yapma geleneğini sürdüren Acarkent, Global Dünya’nın İstanbul’da bilinirliliği en yüksek yerleşim-yaşam projesidir.

Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan V. Erdinç Acar Bu İş birliği ile ayni zamanda Yerli – Yabancı Acarkent Sakinleri ve Acarkent’de geliştirilen, son yerleşim projesi Acar Verde’yi tercih edenlere, Beykoz Üniversitesinin yüksek lisans, doktora, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi bünyesinde yürütülen programlarda kuruma özel burs haklarından %50’ye varan burs olanaklarından faydalandırırken çocukları da üniversitenin önlisans ve lisans programlarına yerleşmeleri durumunda yüzde 10 burs alabileceğini belirtti.

Haber Merkezi

Beykoz’dan İran sınırına açılan kapı
Önceki Beykoz’dan İran sınırına açılan kapı
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz