Beykoz Üniversitesi 38 akademik personel alacak

  • 0
  • 7025
Beykoz Üniversitesi 38 akademik personel alacak

Beykoz Üniversitesi, çeşitli fakültelerde istihdam edilmek üzere 38 akademik personel alımı yapacak.

Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamaya göre bünyesinde yer alan çeşitli bölümlere öğretim üyeleri (profesör, doçent, doktor öğretim üyesi) alınacak.

Öğretim üyesi başvuru şartları:

Adayın başvurduğu kadroyu belirten ve tüm iletişim bilgilerini içeren dilekçe.

Özgeçmiş (YÖK formatında)

Adli Sicil Kaydı.

İngilizce bölümlere başvurularda YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan en az 85 dil puanı almış olmak.

2 adet fotoğraf.

Nüfus cüzdanı sureti.

Diplomalarının tasdikli sureti (lisans, yüksek lisans ve doktora).

Kamu hizmetinde bulunanlar için hizmet belgesi.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış denklik belgesi.

Bilimsel Yayınlarını, Kongre ve Konferans Tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversite yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren Pdf formatında hazırlanmış taşınabilir bellek.

Profesör kadrosuna başvuran adayların yukarıdaki belgeleri içeren dosyaları 1 (bir) takım olarak dosya ve 6 (altı) takım olarak Pdf formatında hazırlanmış olan taşınabilir bellek ile ilanın Resmi Gazete’de yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde teslim etmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuran adayların yukarıdaki belgeleri içeren dosyaları 1 (bir) takım olarak dosya ve 4 (dört) takım olarak Pdf formatında hazırlanmış olan taşınabilir bellek ile ilanın Resmi Gazete’de yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde teslim etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuran adayların yukarıdaki belgeleri içeren dosyaları 1 (bir) takım olarak dosya ve 4 (dört) takım olarak Pdf formatında hazırlanmış olan taşınabilir bellek ile ilanın Resmi Gazete’de yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde teslim etmeleri gerekmektedir.

Öğretim görevlisi başvuru şartları

ALES sınavından en az 70 puan almış olmak.

Belirtilen alanlarda lisans ve tezli yüksek lisans mezunu olmak.

LİSANS DÜZEYİNDE EĞİTİM VEREN TÜRKÇE BÖLÜMLERE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ başvurularında YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan en az 50 dil puanı almış olmak.

Lisans/Ön Lisans düzeyinde İNGİLİZCE EĞİTİM VEREN BÖLÜMLERE başvurularda YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan en az 85 dil puanı almış olmak.

Deneyim belirtilen kadro başvurularında belgelemek kaydıyla deneyim koşulunu sağlamak.

Araştırma görevlisi başvuru şartları

ALES sınavından en az 70 puan almış olmak.

LİSANS DÜZEYİNDE EĞİTİM VEREN TÜRKÇE BÖLÜMLERE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ başvurularında YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan en az 50 dil puanı almış olmak.

İNGİLİZCE EĞİTİM VEREN BÖLÜMLERE BAŞVURULARDA EN AZ 85 YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan dil puanı almış olmak.

Başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Haber Merkezi

Beykoz'da mahalle mahalle 2. tur sonuçları
Önceki Beykoz'da mahalle mahalle 2. tur sonuçları
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz