Beykoz’un yollarına 25 bin ton asfalt

  • 0
  • 7149
Beykoz’un yollarına 25 bin ton asfalt
Beykoz’un yollarına 25 bin ton asfalt
Beykoz’un yollarına 25 bin ton asfalt
Beykoz’un yollarına 25 bin ton asfalt
Beykoz’un yollarına 25 bin ton asfalt
Beykoz’un yollarına 25 bin ton asfalt

İBB ve Beykoz Belediyesi koordinatörlüğünde yürütülen çalışmalar kapsamında Beykoz’un 45 mahallesinde Haziran ayı itibariyle dökülen asfalt 25 bin tona ulaştı.

Yılbaşından bu yana yapılan çalışmalarla Rüzgarlıbahçe Mahallesi,  Acarlar, Kavacık, Yenimahalle, Çavuşbaşı’ndaki 28 sokak ve diğer ara sokakların asfaltlama çalışmaları bitirildi.

2016 yılsonuna kadar Beykoz’un sokakları, engebeli ve bozuk satıhtan kurtulup, 100 bin ton asfaltla döşenmiş olacak.

Akbaba Mahallesi Sülükhane Mevkii’ndeki dar yol genişletildi

Akbaba Mahallesi Sülükhane Mevkii’ndeki dar alan yeniden düzenlenerek, yol genişletme çalışması yapıldı. Söz konusu mevkideki ölümcül kazalara neden olan, keskin virajların olduğu tehlikeli yol, 5 metre içeri alınarak ciddi kazaların oluşmasının önüne geçildi. Genişletme faaliyetlerinin ardından tretuar çalışmaları da yapıldı.

Yapılan çalışmayla daha rahat bir alana kavuşan yolda ilçe sakinleri için ulaşım artık daha güvenli ve kolay bir hale geldi.

Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç “Beykoz Belediye Başkanımıza Teşekkür Ederiz”

Akbaba Mahallesi Muhtarı Yüksel Kılıç, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek “20 yıla yakın Akbaba’da muhtarlık yapmaktayım. Sülükhane denen bu mevkiinde görüş mesafesi düşük olduğu için insanlar tedirgindi ve çok kaza oluyordu. Yolumuz çok dardı onun için bu yolun çalışması ve genişlemesi için çok isabetli bir iş. Burası 20 köye geçiş noktasında olduğundan, yapılan çalışmanın önemi daha iyi anlaşılır. Belediye Başkanımıza, Fen işleri Müdürlüğümüze, emeği geçen herkese mahallem adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Temizlik İşleri Şantiye Binası Yolu Yeniden Düzenlendi

Beykoz Belediyesi Temizlik İşleri’ne bağlı Şantiye Binası’nın bulunduğu Seyfi Baba Sokak, Rüzgarlıbahçe mevkiindeki eğimi kötü dar yol da genişletilerek asfalt düzenleme çalışmaları yapıldı. Bu sayede şantiye giriş ve çıkışında yapılan çalışmalar, daha seri ve dinamik bir şekilde hız kazanacak. 

Haber Merkezi

Beykoz’un okullarında yeni dönem hazırlıkları
Önceki Beykoz’un okullarında yeni dönem hazırlıkları
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz