Beykoz’un yolları bu kış mevsimini aşırabilir mi?

  • 0
  • 7193
Beykoz’un yolları bu kış mevsimini aşırabilir mi?
Beykoz’un yolları bu kış mevsimini aşırabilir mi?
Beykoz’un yolları bu kış mevsimini aşırabilir mi?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yaz mevsiminde Beykoz Meydanında yapmış olduğu alt yapı çalışmasının uzun süre devam etmesi tepkilere neden olmuş ve İSKİ çalışmalara hız vermişti.

Alt yapı çalışmasının tamamlanmasının ardından yapılan asfaltlama çalışması kısa süre sonra harabeye döndü. Beykoz Merkez Mahallesi ve Yalıköy Mahallesi arasındaki güzergahta araçlar ilerlemekte zorlanırken, bisikletler ise hiç gidemiyor. Görüntü ise vatandaşları rahatsız ediyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ tarafından yılların sorununun giderilmesinin ardından haftalar sonra trafiğe açılan yolda bu kez de çökmeler ve çukurlar oluştu.

Son 15 günde yağan yağmurlar sonrasında güzergah boyunca birçok noktadaki çukurlar meydana geldi. Asfaltlamanın sağlıklı yapılmadığı anlaşılan yol boyunca yavaşlamak zorunda kalan araçlar merkez mahallesinde ciddi manada trafik tıkanıklığına yol açıyor.

Bunu gören vatandaş ise duruma tepki gösteriyor… Öte yandan çukurlarda biriken sular araçların geçmesiyle birlikte kaldırımda yürüyen vatandaşların üzerine sıçrıyor.

Beykoz halkı İstanbul Büyükşehir Belediyesini göreve davet ediyor.

Haber Merkezi

Beykoz’un iddialı mahallesine iddialı muhtar adayı İsmet Küçüksarı
Önceki Beykoz’un iddialı mahallesine iddialı muhtar adayı İsmet Küçüksarı
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza