Beykoz’un Yeni Nesil Masterleri şov yaptı

  • Güncelleme: 27.01.2019 18:16
  • Okunma: 2605 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’u Masterler Veteranlar Futbol Liglerinde temsil eden Yeni Nesil Masterler Futbol Takımı başarılı sonuçlarına bir yenisini daha ekledi.
Beykoz’un Yeni Nesil Masterleri şov yaptı

Maltepe Veteranlar Takımı ile Kartal Bulvar Stadında karşı, karşıya gelen Beykoz ekibi büyük bir çekişme ve heyecana sahne olan maçtan 2-1 galip ayrılmasını bildi.

Yeni Nesil Masterler Futbol Takımı karşılaşmaya; Kalede Tuncay Özdemir, Emrullah Başgül, Mesut Özdemir, Fatih Akbay, Selim Eray Güler, Adem Ünal, Aykut Küpeli, Alim Torun, Serkan Turgut, Özgür Parkın ve Mehmet Doğan’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Karşılaşmanın ilk yarısından gol sesi çıkmadı. İkinci yarı ile birlikte her iki takım da biran önce gol bulmak için ataklarını sıklaştırmaya başladı. Nitekim oldukça heyecanlı bir hal alan karşılaşmada gol de gecikmeden geldi ve ev sahibi Maltepe Masterler Takımı bulduğu gol ile 1-0 öne geçti.

Yeni Nesil Masterler Takımında beraberliği getiren gol oyuna sonradan dahil olan isimlerden Erhan Ünlü ile geldi. Golden sonra galibiyet için yüklenmeye, baskı kurmaya devam eden Beykoz Temsilcisi aradığı ikinci golü de yine oyuna sonradan giren isimlerden Mehmet Doğan ile buldu ve 2-1 öne geçti. Maça sonradan dahil olan bir başka isim ise Ceyhun Yalçın idi.

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi organizasyonuna ilk kez katılım sağlayan Yeni Nesil Masterler Takımı geride kalan 8. hafta sonunda 18 puana ulaşmış oldu. Yeni Nesil Masterler takımı önümüzdeki hafta sonunda Paşabahçe Stadı’nda bir diğer Beykoz ilçesinin Masterler Takımı olan Kim Bunlar Masterler ile karşı karşıya gelecek.

Spor Servisi