Beykoz'un yeni hastanesi 2 buçuk yılda hazır olacak

  • 0
  • 5232
Beykoz'un yeni hastanesi 2 buçuk yılda hazır olacak
Beykoz'un yeni hastanesi 2 buçuk yılda hazır olacak

Beykoz son 1 haftada üçüncü bakanı ağırladı. İlçeye gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni hastanenin 2.5 yılda biteceğini söyledi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca vatandaşlarla bir araya gelmek üzere Beykoz'a geldi. Cuma namazının ardından Beykoz'daki bir kahvede vatandaşlarla buluşan Fahrettin Koca, Sağlık Bakanlığının önümüzdeki günlerde yapacağı 8 bin işçi alımı ve Beykoz'a yapılacak Eğitim Araştırma Hastanesine ilişkin bilgi verdi.

Koca, "Yeni yapacağımız şehir hastanesi konseptinde. Toplamda 750-800 yataklı bir hastane olarak fonksiyon görecek. Projesi bitti, yapım ihalesine geçildi. İki-iki buçuk yılda hizmete hazır olacak. İŞKUR üzerinden 8.000 işçi alıyoruz. Alımların 31 Mart yerel seçimlerinden sonra gerçekleşmesinin daha doğru olacağına inandık. İşe alınacak kişiler, Bakanlığımız merkezinde noter huzurunda kura ile belirlenecek. İşe alımlarda mülakat yapmıyoruz." ifadelerini kullandı.

Bakan Koca'ya Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ve SKM Başkanı Hayrettin Yanık eşlik etti.

Haber Merkezi

Beykoz Meydanı ve Çubuklu Silolar açılıyor
Önceki Beykoz Meydanı ve Çubuklu Silolar açılıyor
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz