Beykoz’un yeni gözlük mağazası Hisar Optik açıldı

  • 29.03.2022 08:35
  • Güncelleme: 29.03.2022 08:46
  • Okunma: 5427 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerinden optik gözlüklere, kontakt lenslerden bakım kitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren Hisar Optik mağazası açıldı.
Beykoz’un yeni gözlük mağazası Hisar Optik açıldı

Beykoz’da komşuların sağlığını önemseyerek, çoklu ürün, kaliteli hizmet öncülüğünde gözlük ve optik alanında yepyeni bir mağaza olan Hisar Optik, düzenlenen törenle açıldı.  

“Beykoz’da göz sağlığınız ve tarzınız bize emanet!” sloganıyla yolan çıkan Hisar Optik, güneş gözlüklerinden optik gözlüklere, kontakt lenslerden bakım kitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesiyle ilçedeki vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Hisar Optik mağazasının açılış törenine, AK Parti İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Keskin, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile çeşitli sivil toplum kuruluşları temsilcileri, iş insanları ve ilçe sakinleri katıldı.  

Çavuşbaşı Merkez Cami’nin karşısında hizmete giren Hisar Optik’in açılış töreninin ardından davetliler ve ilçe sakinleri mağazayı gezerek, her markada ve her bütçeye uygun ürün çeşitlerini inceleyerek alışveriş yaptı.

Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan Hisar Optik, ürün kalitesi ve model çeşitliliğinin yanı sıra müşterilerle birebir ilgilenen, alanında uzman, güler yüzlü ve deneyimli ekibiyle en iyi hizmeti veriyor.

İyi görme ve görünme misyonuyla kaliteli ve güvenilir hizmetin yeni adresi olan Hisar Optik mağazasında SGK ile anlaşmalı olarak tüm reçeteler yapılıyor.

Adres: Çiftlik Mahallesi, Çavuşbaşı Cumhuriyet Caddesi No: 146/D

Telefon: 0216 510 39 63

 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Hisar Optik, Çavuşbaşı, Gözlük, Lens