Beykoz’un yeni Emniyet Müdürü dernek yönetimini ağırladı

  • 0
  • 5783
Beykoz’un yeni Emniyet Müdürü dernek yönetimini ağırladı
Beykoz’un yeni Emniyet Müdürü dernek yönetimini ağırladı

Birzat Mermer’in Başkanlığındaki Polis Hizmetleri Koruma Derneği Yönetimi, yeni atanan Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk’ü ziyaret etti.

Dernek Yönetiminin “hayırlı olsun” dileklerini iletmek amacıyla yaptığı ziyaret Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk’ün makam odasında gerçekleşti.

Aslen Eskişehirli olan ve Elazığ’da şark görevini tamamladıktan sonra Beykoz İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Öztürk, daha önce İstanbul’da görev yaptığını ve Beykoz’a yabancı olmadığını kaydetti.

Polis Hizmetleri Koruma Derneği Yönetimine yakın ilgi gösteren Hakan Öztürk, Beykoz’un asayiş bakımından çok sorunlu bir bölge olmadığını fakat son günlerde Tokatköy’de yaşananların herkesi üzdüğünü dile getirdi.

Polis Hizmetleri Koruma Derneği’nin, emniyet teşkilatının verimli çalışmasında ciddi katkıları olduğunu da sözlerine ekleyen Müdür Öztürk, hep birlikte Beykoz’da başarılı olmak için çalışacaklarını dile getirdi.

Beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini, Emniyet Müdürü Hakan Öztürk’e tanıtan Polis Hizmetleri Koruma Derneği Başkanı Birzat Mermer ise, sıcağı sıcağına yeni atanan Emniyet Müdürü ile bir araya gelerek, hem kısa bir durum değerlendirmesi hem de kendisine “hoş geldiniz” demek istediklerini ifade etti.

Genç ve dinamik bir emniyet müdürü görmenin kendisini mutlu ettiğini dile getiren Başkan Mermer, Polis Hizmetleri Koruma Derneği’nin işleyişi ve hizmet üretme alanıyla ilgili Müdür Öztürk’e bilgi verdi.

Beykoz’un coğrafi yapısı ve yerel ölçekte mahalleriyle ilgili de bazı bilgiler paylaşan Birzat Mermer, Müdür Öztürk’e, “yeni görevinizde başarılar dilerim. Beykoz’a hoş geldiniz” dedi.

Birzat Mermer’in başkanlık yaptığı Beykoz Polis Hizmetleri Koruma Derneği heyetinde, Basri Canoğlu, Kader Gür, Emin Yavuz, Ayhan Demir ve Mevlut Yıldız gibi isimler yer alırken, heyet daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi

Beykoz Elmalıspor Çetin Aksu ile davam edecek
Önceki Beykoz Elmalıspor Çetin Aksu ile davam edecek
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu