Beykoz’un yeni ekibi teknik kadroyu tamamladı

  • 0
  • 3525
Beykoz’un yeni ekibi teknik kadroyu tamamladı

Beykoz’u 2. Amatör Ligde temsil edecek takımlar kadro ve teknik ekiplerini belirleme sürecini sürdürüyor.

Bu kapsamda arayışlarına devam eden Beykoz’un yeni ekiplerinden Boğaziçi 1907 Spor Kulübü geçtiğimiz günlerde antrenörlüğe İrfan Avşar'ı getirmişti. Kulüp yönetimi yardımcı antrenörleri de belirledi.

Buna göre İrfan Avşar'ın Antrenörlüğündeki Teknik kadroda Yardımcı Antrenör Erkan Yetimoğlu ve Kaleci Antrenörü ise Hasan Çakmakkan oldu.

Bu sezon oluşturmakta olduğu güçlü kadrosu ile şampiyonluk hedefleyen Beykoz temsilcisinin yeni isimlerinden Erkan Yetimoğlu futbolculuk kariyerinde uzun yıllar Trabzon ilinde değişik amatör lig takımlarında forma giydi. Yetimoğlu aynı zamanda İnter Acedemy İstanbul'da Antrenörlük görevini de sürdürüyor.

Beykoz ekibinde kaleci antrenörlüğü yapan Hasan Çakmakkan ise ilçe futbol camiasının tanıdık simalarından biri... Çakmakkan uzun yıllar Kanlıca Spor Kulübünde futbolculuk kariyeri sonrasında aynı kulüpte A ve U18 Yaş Takımlarında Kaleci Antrenörlüğü görevinde bulunmuştu.

Boğaziçi 1907 Spor Kulübünde teknik kadroya dahil olan her iki isim için imza töreni düzenlenirken Kulüp Başkanı Okan Yiğit, Yetimoğlu ve Çakmakkan'a camialarına hoş geldiniz dileğinde bulunarak, başarılı bir sezon diledi.

Özel programda hazır bulunan Boğaziçi 1907 Spor Kulübü Antrenörü İrfan Avşar ise Teknik Kadrodaki isimleri tamamladıklarını hatırlattıktan sonra kadroya dahil edilecek futbolcuların belirlenmesi için kaldıkları yerden ciddi bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Spor Servisi

Depremde vefat eden akademisyen Beykoz'a defnedilecek
Önceki Depremde vefat eden akademisyen Beykoz'a defnedilecek
Kavacıkspor Beykoz’a mutlu dönme hedefiyle gidiyor
Sonraki Kavacıkspor Beykoz’a mutlu dönme hedefiyle gidiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz