Beykoz’un yeni ekibi nazara mı geldi?

  • 0
  • 4719
Beykoz’un yeni ekibi nazara mı geldi?
Beykoz’un yeni ekibi nazara mı geldi?

İstanbul 2. Amatör Lig 17. Grubunda ilk haftanın sürpriz sonuçlarından biri Atalar ile Boğaziçi 1907 arasında oynanan maçtan çıktı.

Ev sahibi takım attığı tek golle 3 puanı hanesine yazdırırken Beykoz temsilcisi Boğaziçi 1907 Takımında ise çifte üzüntü vardı.

Kartal 75.Yıl Stadındaki mücadeleye galibiyet parolası ile çıkan Boğaziçi 1907 Takımı ilk yarının ortalarında kalesinde gördüğü gole üzülse de etkisi altında kalmadan sıklıkla ataklara çıkıp gol kovalamıştı.

İlk yarısını 1-0 geride kapattığı mücadelenin ikinci yarısı Beykoz temsilcisi için adeta kabus gibi geçti... İlk önce takımın santraforu olan Emre Sezer sakatlandı, ardından da deneyimli kaleci Rıfat Can Karakoç...

Boğaziçi 1907 Takımı Teknik Sorumlusu İrfan Avşar maçın ardından yaptığı değerlendirmede, "diyecek kelime bulamıyorum, hani derler ya bir takım için atan ile tutan futbolcular çok önemli işte biz bu ikisinin de ciddi sakatlık yaşaması sonrasında bütün konsantremizi kaybettik. Ataklara çıkmaya devam etsek de beraberlik golünü bulamadık. Bu sezon ilk kez A takım düzeyinde katıldığımız lig için güçlü bir kadro oluşturmuştuk, sanırım nazara geldik gibi..." diye konuştu.

Boğaziçi 1907 Takımının ilk maçın talihsiz iki futbolcusu müsabakanın ardında hastaneye götürülüp kontrolden geçirilirken durumların ciddi olması ise çifte hüzün yaşanmasına neden oldu.

Spor Servisi

Ortaçeşme As Başkanı Serkan Çanur verdi veriştirdi
Önceki Ortaçeşme As Başkanı Serkan Çanur verdi veriştirdi
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz