Beykoz'un yeni doğa restoranı Kemankeş açıldı

  • 1
  • 18323
Beykoz'un yeni doğa restoranı Kemankeş açıldı
Beykoz'un yeni doğa restoranı Kemankeş açıldı

Beykoz Belediyesi tarafından yeşil doğanın içinde nezih bir sosyal tesis şeklinde yapılan Kemankeş Restoran huzurlu ortamıyla ziyaretçilerine açıldı.

Alibahadır Mesire Alanı’nda yer alan sosyal ve sportif alanları ilçeye yaraşır bir vizyonla yenileyen Beykoz Belediyesi, ilçe sakinleri ve ziyaretçilerin ailecek vakit geçirebileceği şık bir restoran hazırladı.

Şehirden uzaklaşmak isteyenler, spor ve doğaseverler için çeşitli alternatifler sunan mesire alanında yürüyüş yolları, koşu ve bisiklet parkurları, okçuluk atış alanı, futbol ve basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve piknik masaları yapıldı.

Mesireye gelen ziyaretçiler okçuluk eğitimi almanın yanı sıra yemyeşil doğada spor yaparken, Beykoz Belediyesi tarafından işletilen Kemankeş Restoran’da dünya mutfaklarından leziz yemeklerle buluşuyor.

Yeşil doğayla uyumlu ahşap konseptte hazırlanan restoranda ziyaretçilere kahvaltıdan akşam yemeğine kadar geniş bir menüde hizmet veriliyor.

Izgaralar, makarnalar ve salataların usta aşçılar tarafında özenle hazırlandığı tesis, hizmet kalitesi ve lezzetli yemekleriyle uğrak noktası olacak.

Tesise mesirenin içinde yer alan okçuluk alanından esinlenilerek, "usta okçu" anlamına gelen "Kemankeş" adı verildi. 

 "Beykozkart" sahibi ilçe sakinleri diğer sosyal tesislerden olduğu gibi Kemankeş Restoran’dan da %25 indirimli olarak yararlanacak.

Haber Merkezi

Beykoz'da elektrik kesintileri (17 Eylül 2020)
Önceki Beykoz'da elektrik kesintileri (17 Eylül 2020)
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (1 Yorum)

Yusuf (3 yıl önce)

Bu belediyecilik Türkiye'de düzelmeyecek. Bugün gittim. Ailemi ve çocuklarımı aldım yanıma. Açılışa gittim. Nasıl bir cevap aldım. Bugün sivil giremez. Ben vatandaşım. Bıktım bu ülkede sürekli protokoll. Yazık çok yazık.

Yorum Yaz