Beykoz'un yeni bütçesi bu hafta belli olacak

  • 0
  • 5069

Beykoz Belediyesi Meclisi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında ekim ayının olağan üçüncü toplantısı için bir araya geldi.

Açılış ve yoklamanın ardından 5 Ekim tarihli tutanağın oylandığı mecliste ilk olarak gündemde olmayan müdürlük teklifleri oylanarak gündeme alındı.

Sokak isimlendirilmesi hakkındaki Emlak ve İstimlâk Müdürlüğünün teklifi oy birliğiyle Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonuna,  Görev ve Çalışma Yönetmeliği değişikliğiyle ilgili Park ve Bahçeler Müdürlüğünün teklifi yine oy birliğiyle Hukuk Komisyonuna havale edildi.

Gümüşsuyu ve İncirköy Mahallelerinin bir kısmına ait Koruma Amaçlı Nazım ve Uygulama İmar Planı hakkındaki Plan ve Proje Müdürlüğünün teklifi ise oy birliğiyle İmar Komisyonuna  havale edildi.

Mecliste ayrıca Beykoz genelinde spor sahaları 2. etap yapım işi ihalesi hakkındaki Hukuk Komisyonu Raporu da görüşüldü.

Beykoz Belediyesi Meclisi 18 Ekim 2018 Perşembe günü, saat 14:30’da bütçe görüşmelerini yapmak üzere Necmettin Erbakan Kültür Merkezi konferans salonunda toplanacak.

Haber Merkezi

Beykoz'da bidonla yaşayan köpek kurtarıldı
Önceki Beykoz'da bidonla yaşayan köpek kurtarıldı
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz