Güncel

Beykoz’un yeni başkanı pazartesi işbaşı yapacak

Beykoz’un yeni başkanı pazartesi işbaşı yapacak
07.04.2019 17:42
| | |
12110

31 Mart 2019 Mahalli genel Seçimleri’nde Beykoz Belediye Başkanı seçilen Murat Aydın iş başı yapıyor.

Beykoz’da 10 yıldır Belediye Başkanı olan Yücel Çelikbilek görevi devrediyor.

31 Mart Yerel Seçimleri’nde; 74,762  kişinin % 49,16 oyunu alarak, % 36,72, 54,912 kişinin oyunu alan en yakın rakibi CHP Adayı Coşkun Tosun’a 13 puan fark atan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 8 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 11.00’da Beykoz İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alacak.

Daha önce Belediye Başkanı olduğu Zeytinburnu’nu teslim etmeden Beykoz Belediyesi’ni teslim almak istemeyen Murat Aydın, İlçe Seçim Kurulu’nun davet etmesine rağmen mazbatasını almayı birkaç gün geciktirdiği öğrenildi.

8 Nisan Pazartesi günü, yeni seçilen 20 meclis üyesi ile birlikte mazbatasını alacak olan Murat Aydın, daha sonra Beykoz Belediyesi’ne geçerek Yücel Çelikbilek’ten devralacağı Beykoz Belediye Başkanlık koltuğuna oturacak.

Beykoz’un yeni Belediye Başkanı Murat Aydın ile birlikte AK Parti’den 20, CHP’den ise 11 isime de meclis üyeliği mazbataları teslim edilecek.

Mazbata alacak isimler ise şunlar olacak:

Murat Aydın: Beykoz Belediye Başkanı (AK Parti)

AK Parti Meclis üyeleri:

Gaye Zayıf, Engin Yıldız, Yılmaz Güzeci, Adem Sefer, Sadullah Kabahasanoğlu, Manolya Demirören Tekin, Furkan Çeliker, Kadir Çakıroğlu, Mehmet Temel, Serkan Şahin, İbrahim Özdemir, Ahmet Deliak, Nazım Keskin, Bülent Gökdağ, Gül Biçer, Fatih Çelik, İdris Kurt, Hüseyin Kuruderioğlu, Mehmet Akif Soysal, Sema Asuman Meydan.

CHP Meclis Üyeleri:

Cemal Sataloğlu, Gülay Demirel, Recep Süha Pekkip, Cemal Yavuz, Şefik Yavuzyılmaz, Temel Karadeniz, Aydın Habil, Suat Yıldız, Gülsüm Yılmaz, Bahar Doğru, Recai Çelik.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Beykoz Seçim Kurulu, Murat Aydın, Mazbata, AK Parti

reklam
2 Yorum
M.ilhan cankaya09.04.2019 14:04:02

Hayırlı uğurlu olsun.Baskanim 43 yıl önce bir arsa almıştım.Hersene vaadlerveriliyor ne yazık ki elde var sıfır.Bizleri bu sıkıntıdan kurtaracağını zaman inanıyorum.İyi çalışmalar basarilar dilerim

Beykoz lu09.04.2019 12:33:32

Beykozu rezil ettiği Zeytinburnu gibi yapmaz inşallah.Temennim o durki Beykoz beton yığınına dönmez.Bilerek getirilmiş biri.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"