Beykoz'un uzaydan görülen gratifisi

  • Güncelleme: 24.06.2020 14:26
  • Okunma: 5743 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi, sosyal medyada 'cheksparrow' adıyla grafiti sanatçılığı yapan kişinin Beykoz'daki çalışmasını paylaştı.
Beykoz'un uzaydan görülen gratifisi

Beykoz Belediyesi sosyal medya hesaplarından, Çubuklu'daki Petrol Ofisine ait bölgeye kendi takma adını yazan sanatçının grafiti çalışması sonrası fotoğraflarını paylaştı.

Paylaşımda, Beykoz'da görülecek çok yer olduğu belirten Beykoz Belediyesi, Checsparow'un takma adını 'chek case' şeklinde yazdığı ve Petrol Ofisinin bir dönem aktif olarak kullandığı alanın fotoğraflarını paylaştı.

Paylaşımda, "Beykoz'da görülecek çok şey var. Mesela, Türkiye’nin uydudan gözüken tek grafitisi." ifadeleri kullanılarak, bazı fotoğraflara yer verildi.

Bir vatandaş da Beykoz Belediyesinin bu paylaşımına, "Biz uydudan görünmesini değil, orada temizlik istiyoruz. Evimden her bakışta ilk onları görüyorum. Ben 30 yıldır Çubuklu'da onları görmekten bıktım. Sahil de güzel bir mekan olacak yerde koca koca variller. Çok saçma." ifadelerini kullandı.

Bir diğer vatandaş da, "Başkan bize bir grafiti yap EN İMAR’lısından olsun. Uyduya gerek yok Beykozlu ÖLMEDEN görsün." dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Grafiti, Çubuklu

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz