Beykoz'un üstünde büyük emekleri var

  • 1
  • 7667
Beykoz'un üstünde büyük emekleri var
Beykoz'un üstünde büyük emekleri var
Beykoz'un üstünde büyük emekleri var
Beykoz'un üstünde büyük emekleri var

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, bakanlığı döneminde Beykoz'da ilkleri başlatmış olmasıyla ilçe halkının sevdiği isimler arasında yer alıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek aday tanıtım toplantısında AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıklayacak.

Erdoğan, yapılan istişareler ve saha araştırmaları sonucu partisinin İBB Adayının önceki dönem Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum olmasına karar verdi.

Kurum, Beykoz'da yaptığı çalışmalarla da ilçe halkı tarafından yakından tanınıyor.

Dönemin İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ile birlikte seçim döneminde Beykoz'un her sokağında çalışmalarda bulunan Murat Kurum, Tokatköy Kentsel Dönüşüm projesinin başlatılması ve büyük oranda tamamlanmasının da öncüsü olarak biliniyor.

Kurum, Tarihi Beykoz Çayırı Millet Bahçesi, Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi, imar planları, Gümüşsuyu, Rüzgarlıbahçe ve Çubuklu'daki kentsel dönüşüm projelerinin alt yapısını hazırlayan isim olarak ön plana çıkmıştı.

Kurum'un İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunun kulislerde duyulmasının ardından Beykozlu çok sayıda vatandaş da başarı dileklerini sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

Haber Merkezi

Beykoz Kaymakamlığından uyarı.. Fırtınaya dikkat
Önceki Beykoz Kaymakamlığından uyarı.. Fırtınaya dikkat
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (1 Yorum)

falan filan (6 ay önce)

beykozda değil türkiyede yaptığı hiçbir şey yok türkiyede son 30 yılda erdoğan bayraktarın yaptığının üstüne iş yapan olmadı onun yaptıklarından bu garibanlarda faydalandı kira krizinin baş sorumlusudur kendisi

Yorum Yaz