Beykoz'un uluslararası yardım derneği 5. yılını kutluyor

  • 19.05.2022 17:04
  • Güncelleme: 19.05.2022 17:04
  • Okunma: 1429 kez
  • Yorum: 0
Merkezi Beykoz'da bulunan Gaye İnsan Uluslararası İnsani Yardım Derneği, 5. yılını düzenlediği etkinlikle kutlayacak.
Beykoz'un uluslararası yardım derneği 5. yılını kutluyor

Özellikle Türki Cumhuriyetlerdeki faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren Gaye İnsan Uluslararası İnsani Yardım Derneği, 5. Yılını Beykoz Yücel Çelikbilek Kültür Merkezi'nde düzenleyeceği etkinlikle kutlayacak.

Dost Beykoz Genel Yayın Yönetmeni ve Dernek Başkanı Bilgehan Murat Miniç, 1 Haziran akşam saat 19.30'da başlayacak etkinliğe ilçe halkının yanı sıra dernekle bir şekilde yolları kesişmiş herkesi beklediklerini söyledi.

Miniç, "Tam 5 yıl oldu. Dolu dolu geçirdiğimiz bu 5 yılda gücümüz yettiği ölçüde etrafımızda ne kadar yardım edilmesi gereken insan varsa el vermeye çalıştık. Bundan sonra da bu faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek. 5 yıl boyunca bizlere destek veren herkese çok teşekkür ederken, derneğimizin 5. yılı nedeniyle düzenlediğimiz etkinliğimize herkesi bekliyoruz. Nice 5 yıllarımız olması temennisiyle" ifadelerini kullandı.

Gaye İnsan Uluslararası İnsani Yardım Derneği, 5. yılını kutlayacağı etkinliği Soğuksu Yücel Çelikbilek Kültür Merkezi'nde 1 Haziran saat 19.30 ile 22.00 saatleri arasında gerçekleştirecek.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz