Beykozlu ülkücüler, Yenikapı'daydı

  • 0
  • 8835
Beykozlu ülkücüler, Yenikapı'daydı
Beykozlu ülkücüler, Yenikapı'daydı
Beykozlu ülkücüler, Yenikapı'daydı
Beykozlu ülkücüler, Yenikapı'daydı
Beykozlu ülkücüler, Yenikapı'daydı
Beykozlu ülkücüler, Yenikapı'daydı

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Yenikapı'daki parti mitingine kalabalık bir grupla birlikte katıldı.

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı, Yenikapı'daki parti mitingine kalabalık bir grupla birlikte katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gerçekleştireceği miting için Yenikapı'ya giden partililerin içerisinde Beykozlular da vardı. MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ile birlikte İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Alper Kaan Bora ve Leman Süheyla Soylu'nun eşlik ettiği heyet, Beykoz Merkez'den bindikleri tekneyle Yenikapı'ya gitti.

Yenikapı Meydanı'nı tamamen dolduran MHP'liler Genel Başkanları Devlet Bahçeli'ye destek verirken, içlerinde Beykozlu ülkücüler de vardı. Zaman zaman "Devletin Başına Devlet Gelecek" sloganıyla Bahçeli'ye destek veren MHP'liler mitingin ardından yine teknelerle birlikte Beykoz'a döndü. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise 1 Kasım'da milletin sandıkta gereken cevabı 'üç hilalle' vereceğini burgulayarak, şunları söyledi:

MHP Lideri Bahçeli: “Biz, bayat numaralara 46 yıldır asla pabuç bırakmadık…”

"Yurdumuz adeta cenaze evine, taziye çadırına dönmüştür. Bedenine bomba saran üzerimize saldırmaktadır. 10 Ekim 2015 Cumartesi günü Ankara Tren Garı önünde yaşanan canlı bomba felaketi Cumhuriyet tarihimizin en kanlı sahnelerinden birisi olmuştur. Bu saldırıda 102 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, yüzlercesi yaralanmıştır. Ülkemiz kana bulanmakla kalmamış, korku tüneline de sokulmuştur. Üstelik bunu fırsat bilen terör yedekleri, bu açık hava toplantımızı sabote etmek için sosyal medyadan dedikodu yaymışlar, emniyet konusunda şüphe uyandırmaya azmetmişlerdir.

Neymiş, burada da bomba patlayacakmış. Biz silahtan, bombadan korkup ölümden çekinseydik ne imanımızda samimi, ne davamızda gözü pek olabilirdik… Biz böyle ucuz tehditlere, bayat numaralara 46 yıldır asla pabuç bırakmadık, asla da bırakmayız. Biz dantelli kefen giyenlere, etek giyip nifak kusanlara çok şükür hiç benzemedik, benzemeye de niyetimiz yoktur…"

MHP'nin koalisyon kurulması sırasında 'Hayır' dediğine yönelik eleştirilere de yanıt veren MHP Lideri Devlet Bahçeli, koalisyon kurulamaması ile ilgili olarak Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu sorumlu tuttu. Devlet Bahçeli, partisini şu şekilde savundu:

Devlet Bahçeli: “PKK’yı Meclis’e taşıyan Erdoğan ve Davutoğlu’dur!”

"Koalisyon kurmaya yanaşmayan, bunu aklının dahi ucundan geçirmeyen Erdoğan’dır, Davutoğlu’dur. Erdoğan kavga ve ihtilaftır. Davutoğlu yetkisiz, etkisiz, korkak, saray diplerinde gezen, sinsi ve icazetlidir. PKK’yı hükümete taşıyan Erdoğan ve Davutoğlu’dur. Milli iradeyi lekeleyen, tersleyen yine Erdoğan ve Davutoğlu’dur. Başbakan Bursa mitinginde, bize yönelik ‘Yahu bir kez de millete evet deyin!’ sözlerini kullanmıştır. Sayın Davutoğlu… Biz millete evet deriz, millet için kendimizi de feda ederiz. Sen de bir kez olsun, onurlu davranıp, haysiyetli bir şekilde Erdoğan’a hayır diyebildin mi, buna cevap ver..."

Haber Merkezi

Beykoz evinde stres altında
Önceki Beykoz evinde stres altında
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz