Spor

Beykoz’un U15’lerinde çifte şampiyon

Beykoz’un U15’lerinde çifte şampiyon
2014.08.09 00:00
| | |
6262

Beykoz'u İstanbul Amatör Futbol Liglerinde temsil eden iki kulübümüz olan Beykoz 1908 A.Ş. ile Paşabahçespor’un U15 Yaş Grubu takımlarında büyük sevinç yaşandı.

Bu sezon yer aldıkları gruplarında şampiyonluksevinci yaşayan her iki kulübümüz şimdilerdeTürkiye Şampiyonası’na kalmanın mutluluk ve gururunu yaşamakta.

Mehmet Şahin Yönetiminde bu sezon başında neredeyse sıfırdan bir yapılanmaya gidenBeykoz 1908 A.Ş. Altyapı takımları bunun ilk meyvesini U15 Yaş Grubu Takımı şampiyonluğu ile yaşarken Türkiye Şampiyonası elemeleri için karşılaşılan Gürpınarspor’u 1-0’lık skorla elemelerinin ardından haklı bir sevinç yaşamıştı.

Kağıthane Belediyesi Sadabat Sahasında gerçekleşen önemli müsabakada ilk yarının son anlarında yakalanan penaltı şansını iyi değerlendiren takım üst üste görülen 2 kırmızı karta rağmen üstünlüğünü maç sonuna değin taşımasını bilmişti. Görünen kartlar nedeni ile de bir haksızlık yaşandığı kanaatinde olduğunu belirten Altyapı Takımlar sorumlusu Mehmet Şahin, “Bu oyuncuları devam etmekte olan U16 Yaş Grubu müsabakalarında oynatmayarak cezalarını tamamlayacağız. Gerçekten de yapılan bunca emeğin karşılığını almak güzel. Tam bir ekip ruhu ile hareket edip bunu başardık. İnşallah diğer yaş gruplarında da şampiyonluklar gelecek. Önümüzde 5 yıllık bir süreç bulunmakta”  diye konuştu.

Beykoz ilçesinin altyapı takımlarından çıkardığı yıldız isimlerle tanınan Paşabahçespor takımı da U15 Yaş Grubu takımı ile Türkiye Şampiyonası finallerine kalmanın sevincini yaşamakta. İbrahim Sancak Antrenörlüğünde maçlara çıkan yeşil-kırmızılı ekip sezon içerisinde gayet göz dolduran bir görüntü çizmişti. Paşabahçespor Türkiye Şampiyonası elemelerine kalabilmek için sahaya çıktığı Albayrakspor maçını 1-0’lık skorla tamamlamıştı. Şimdi her iki takımda da yer alacakları grupların heyecanı erkenden yaşanmaya başladı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Amatör, Beykoz 1908 AŞ, Paşabahçespor, Şampiyon, Türkiye Kupası, U15, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"