Beykoz’un Trabzonspor’u Bolu’da kampa girdi

  • 0
  • 4399
Beykoz’un Trabzonspor’u Bolu’da kampa girdi
Beykoz’un Trabzonspor’u Bolu’da kampa girdi
Beykoz’un Trabzonspor’u Bolu’da kampa girdi

Beykoz’un Trabzonspor'u olarak bilinen bordo mavi renkli Bölgesel Amatör Lig takımı İshaklıspor yeni sezon hazırlıkları için Bolu'ya kampa gitti.

Beykoz İshaklı Mahallesinde toplanan Bordo - Mavili ekip ardından Bolu'ya hareket etti. Bolu'da 10 gün süre ile kamp yapacak olan Beykoz ekibi çalışmalar kapsamında hazırlık maçları da oynayacak.

Beykoz İshaklıspor Genel Kaptanı Refik Cinel'in kamp sorumlusu olduğu kafileyi uğurlayanlar arasında Kulüp Başkanı Ali Cinel'de vardı. Başkan Cinel Kampa ilerleyen günlerde katılacağını kaydetti.

TFF Bölgesel Amatör Ligde ilk kez mücadele edecekleri için oldukça heyecanlı olduklarını ifade eden Genel Kaptan Refik Cinel, “2023-24 Sezonunda yer alacağımız TFF Bölgesel Amatör Lig için çalışmalarımızın ilk etabını kendi tesislerimizde yaptık. İkinci etap için bugün itibarı ile 10 gün süre ile Bolu'da kamp yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Kafilede23 kişi var

Toplam 23 futbolcu ve teknik ekibin yer aldığı kampta Teknik Direktör Metin Aydemir'in belirleyeceği takımlar ile hazırlık maçları yapacaklarını da ifade eden Cinel, “inşallah Beykoz'a lige daha iyi hazırlanmış, daha konsantre olmuş bir şekilde döneceğiz" dedi.

Refik Cinel TFF Bölgesel Amatör Ligde Gruplarının ve rakiplerinin belirleneceği Kura Çekimini de heyecanla beklediklerine vurgu yaparken, "İnşallah bizim açımızdan güzel bir gruba düşeriz. TFF Bal Liginin Statüsünü biliyoruz. İlk sezonumuzda ligde kalıcı olmak istiyoruz. Beykoz İlçemizi en iyi şekilde temsil etme gayretinde olacağız" diye konuştu.

Spor Servisi

İBB Beykoz’daki okulun duvarını yeniden inşa etti
Önceki İBB Beykoz’daki okulun duvarını yeniden inşa etti
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz