Yaşam

Beykoz'un tatil yöresi yaza hazır

Beykoz'un tatil yöresi yaza hazır
21.06.2019 17:16
| | |
11473

İstanbul’un tatil rotalarından Beykoz'un Riva ilçesi keyifli bir yaz için, yenilenen plajları ve mesireleriyle yaza hazırlandı.

Beykoz Belediyesi, ilçe sakinleri ile yerli ve yabancı turistlerin güzel bir tatil geçirmesi için Riva Merkez ve Elmasburnu Plajları’nda yaz çalışmalarını tamamladı.

Riva Merkez Plajı’nda ziyaretçilerin rahatı için ilk olarak plaj içi ve çevresinde alt yapı, sert zemin, duvar, tel çit, kaldırım, temizlik, ot temizliği ve çevre düzenlemeleri yapıldı.   

Ardından plaja yeni 10 adet bay, 10 adet bayan duş, 7 adet bay, 7adet bayan soyunma kabini, 2 adet engelli tuvaleti, 11 adet bayan ve 9 adet erkek tuvaletinin yer aldığı 210 m2’lik ortak alan kazandırıldı.

Engelli Plajı da hizmette

Merkez Plajı’nda engelli ilçe sakinlerinin ihtiyaçları gözetilerek yapılan engelli plajı da bu yıl yine hizmet verecek.

Plaj girişinden sahile kurulan rampayla akülü ya da tekerlekli araçlarıyla denize ulaşan vatandaşlar refakatçileri eşliğinde özgürce deniz, güneş ve kumsalın tadını çıkacak.

Piknik ve deniz bir arada

Beykoz Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Elmasburnu Mesiresi ilçe sakinlerine piknik, mangal ve deniz keyfini bir arada sunacak.

Mesireye gelen ilçe sakinlerine belediye tarafından kurulan piknik masaları, yeni duşlar ve kabinlerden yararlanabilecek.  

Her iki plajda da Beykoz Belediyesi’nin büfeleri hizmet verecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Tatil, Plaj, Koy, Riva, Engelli Plajı

reklam
4 Yorum
Alperen04.07.2019 16:26:10

Sayın başkanım ben beykozlu olarak bu burunbahçenin güzelleştirmedinden yanayım oradadaki Kaya ve camların temizlenmesi tuvalet ve duş alanı aynı zamanda da piknik ve mesire alanı olarak kullanılmasını talep ediyorum

Murat 30.06.2019 12:37:15

Plaj içi yollar berbat toz toprak taş birde araç başı 21 tl ücret alıyorsunuz

Burak Bilen22.06.2019 18:06:55

Su kesinlikle pis.

Seref oz21.06.2019 18:17:25

Yapilan işlerle eyvallah teşekkür ederiz . Lakin Riva ya kim gittiyse suyun yosunlu otlu plajin cok pis oldugunu söylüyor . Gerçekten böyle ise lütfen planın ve suyun temizligide yapılsın .

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"