Beykoz’un taraftarlarından minik Fadime özel ilgi

  • Güncelleme: 10.10.2019 21:19
  • Okunma: 4347 kez
  • Yorum: 0
Daha önce Beykoz’un Melekleri grubunun el verdiği küük Fadime bu kez Boğazın Yargıçları taraftar grubunun ilgi odaı oldu.
Beykoz’un taraftarlarından minik Fadime özel ilgi

Beykoz 1908 A.Ş’nin yıllar sonra kendi stadında çıktığı ilk resmi lig karşılaşmasında çok özel bir konuğu vardı.

Gümüşsuyu’nda ikamet eden bir ailenin ferdi olan küçük Fadime Beykoz Stadı’nda maç izlemeye gelmişti. 

Yaşadığı hastalık nedeni ile tedavi süreci devam eden Fadime tribünlerden büyük destek ve dua alırken, Beykoz 1908 futbolcu ve teknik kadrosu ile de tanıştı.

Minik Fadime için hafta içinde de organize olup bir etkinliğe imza atan Boğazın Yargıçları Sultaniye Parkında bir araya geldi.

Beykoz Gümüşsuyu’nda ikamet eden Matil Ailesinin küçük verdi Fadime, yakalandığı hastalık dolayısı  ile tedavi süreci yaşarken kendisine en büyük desteği Beykoz Spor camiası verdi.  

Boğazın Yargıçları Taraftar Grubu Fadime Masim için bu kez hafta içinde özel bir etkinlik düzenledi. Sultaniye Parkında akşam üzeri toplanan grup, hep birlikte Fadime’nin Gümüşsuyu’nda bulunan evinde bir ziyaret gerçekleştirdi.

Burada yakılan meşaleler ve yapılan tezahüratlar ile dışarı davet edilen küçük Fadime’ye bu etkinliğin organize edenlerinden Erdal Diri tarafından çiçek verildi. Ardından gelen grup beraberinde getirdikleri oyuncaklar ve diğer hediye paketlerinin sunarken ziyarette duygusal anlar yaşandı. Tüm yürekler Fadime’nin yakalandığı hastalıktan kurtulabilmesi için attı.

Kimisi yeni oyuncaklar alıp getirirken, bazıları ise çocuklarının en sevdiği oyuncağını Fadimeye verdi.

Müthiş bir sevgi selinin oluştuğu etkinlikte Masim Ailesi ziyaretçilerine teşekkürlerin iletirken duygularına hakim olamadı. Boğazın Yargıçları Tribün Lideri Murat İlhan ve diğer grup üyeleri de yapmış oldukları bu güzel sosyal proje için her türlü övgü ve alkışı da fazlası ile hak etti.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz