Beykoz'un Taekwando hocasından rekor denemesi

  • 0
  • 1937
Beykoz'un Taekwando hocasından rekor denemesi
Beykoz'un Taekwando hocasından rekor denemesi

Beykoz'un tanınan tekvando hocası Osman Günaçtı, 19 Mayıs Kutlamalarının ardından Gümüşsuyu Etkinlik Alanında rekor denemesinde bulundu.

Başarılı bir sporculuk kariyerinin ardından uzun yıllardır başarılı bir performans sergileyen Osman Günaçtı, bu kez kendi için bir rekor denemesi yaptı.

Tuğla çimento ile yapılmış beton içerikli tuğla kırışı için rekor denemesini başarı ile tamamlayan Osman Günaçtı için tuğlaları Üzeyir Salihoğlu tuttu.

Osman Günaçtı Hoca yaptığı bu rekor denemesi sonrasında tebrikleri kabul ederken Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye'de bu kırışı başarı ile yapan 2 isimden biriyim. Galip Yalçınkaya Hocamız da başarı ile gerçekleştirmişti. Galip Hocamız bu kırışları artık yapmıyor. Bu nedenle Türkiye'de bu kırışı yapan tek isim olarak ben kaldım. Bu başarılı kırış denememi çekilen videolar ile kayıt altına aldık. Benim açımdan süper bir deneme oldu. Başarıyla tamamladığım için de mutluyum."

Osman Günaçtı başarılı deneme sonrasında oldukça iddialı da bir mesaj verdi: "Hodri meydan diyorum.. bu işi başka başaran, kırabilen varsa buyursun gelsin. Beykozluların bana verdiği enerji ile tuğla da kırarım demir de ama asla kalp kırmam"

Spor Servisi

Beykoz'un lisesinden renkli 19 Mayıs görüntüleri
Önceki Beykoz'un lisesinden renkli 19 Mayıs görüntüleri
EURO 2024 heyecanı Beykoz Sahilinde yaşanacak
Sonraki EURO 2024 heyecanı Beykoz Sahilinde yaşanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz