Spor

Beykoz'un süperlerinden bir yenildi, bir beraberlik

Beykoz'un süperlerinden bir yenildi, bir beraberlik
12.02.2018 15:16
| | |
5391

İstanbul SAL Klasman Grubu'nda müsabakalar 2 haftalık aranın ardından başladı.

Bu kategoride Beykoz İlçe Temsilcilerimiz olan İstanbul Mesudiyespr haftayı beraberlik, Kavacıkspor ise mağlubiyet ile kapattı.

KAVACIKSPOR SAL KLASMANA MAĞLUBİYETLE BAŞLADI 1-3

İstanbul Süper Amatör Lig B Grubundaki ilk hafta müsabakalarından birisinin adresi de Bayrampaşa İBB Stadı idi. Beykoz Temsilcisi Kavacıkspor ile Beşiktaş Temsilcisi Ortaköy arasında gerçekleşen maçtan Ortaköyspor 3-1 galibiyetle ayrıldı.

Bayrampaşa İstanbul Büyükşehir Belediye Stadındaki karşılaşmayı 300-350 civarında taraftar takip etti. A.Buğra Taşkınsoy-Selim Şenöz-Hüseyin Onur Demirel Hakem üçlüsünün yönettiği müsabakada filelere bırakılan 2 golde Grup maçlarında son hafta karşılaşmalarının ardından Klasman Grubuna kalamayan Soğuksuspor’dan her iki takıma transfer olan Ortaköyspor’dan Furkan Samet’in, Kavacıkspor’dan Mehmet Özdemir’in imzalarının olması maçın ilginç notlarındandı.

Beykoz ekibi Kavacıkspor’da takıma yapılan 9 oyuncu takviyesinin ardından ilk 11’de değişiklik yaşandı. 6 Yeni isim ilk 11’de sahaya çıktı. İlk yarıda Kavacıkspor daha fazla rakip sahada olan ekip olurken, beklenmedik anda ilk yarının son dakikasında yedikleri gol ile soyunma odasına 1-0 geride gittiler. İkinci yarıda gelen gollerin ardından maçtan 3-1’lik skor ile Beşiktaş Takımı galibiyetle ayrıldı.

İSTANBUL MESUDİYESPOR TEK PUANLA YETİNDİ

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubundaki bir diğer takımımız olan İstanbul Mesudiyespor'un maç adresi Selimiye Stadı idi. Beykoz 1908 A.Ş. Grubundan gelen Küçükyalı Yelkenspor ile maça çıkan mor sarılı ekip bütün çabasına karşın gol kaydına muvaffak olamadı.

İstanbul Mesudiyspor Takımı için günün en güzel anı ise Şampiyonluk kupalarına maç öncesinde kavuşmaları oldu. Beykoz ekibinin Grup Şampiyonluk Kupasını TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür taktim etti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kavacıkspor, İstanbul Mesudiyespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"