Beykoz’un süper kadrolarının grupları belli oldu

  • 0
  • 1295
Beykoz’un süper kadrolarının grupları belli oldu

İstanbul SAL 2022-23 Sezonu Kura Çekimi İstinye'deki Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleşti.

TFF Yönetim Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez'in de katıldığı kura çekiminde kulüp temsilcileri de hazır bulundu.

Beykoz temsilcileri başta olmak üzere Türk futbolunun asırlık çınarları Beykoz 1908 ve Anadoluhisarı İdmanyurduspor olmak üzere gruplarını öğrendikten sonra ilk değerlendirmeleri de kendi aralarında yaptılar.

İşte Beykoz Takımlarının yer aldıkları gruplar ve rakipleri ;

1.Grup:

Soğuksuspor,

Irmakspor,

Kartaltepespor,

Yeniköyspor,

Yeni Ufukspor,

Siirt İstanbul Yavuzselimspor,

Avcılar Belediyespor,

Bağlarbaşıspor,

Küçükköyspor,

Maltepespor,

Kulaksız Okspor

2.Grup:

Paşabahçespor,

Beşyüzevlerspor,

Şilespor,

Büyükçekmece Belediyespor,

Fikirtepe Dumlupınarspor,

Başakşehirspor,

Balkan Yeşilbağlarspor,

İstanbul Bulancakspor,

Özkaracaahmetspor,

Mimarsinan Sk,

Yeşilbayırspor

3.Grup:

Ortaçeşmespor,

Gültepespor,

Zeytinburnuspor,

Selimiyespor,

Dudulluspor,

Taşlıtarlaspor,

Çengelköyspor,

Pınarspor,

İstanbul Bafraspor,

Ormanlı Köyü Sk,

1877 Alemdağspor

4.Grup:

Çubukluspor (Yarışma Hakkını Beykoz İshaklıspor'a verdi),

Dikilitaşspor,

Küçükyalı Yelkenspor,

Yeşilköyspor,

Yenibosnaspor,

Yeşil Ilgazspor,

Çıksalınspor,

İstanbul Gümüşhanespor,

Kartalgücü,

Yeşilova Esnafspor,

Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor

5.Grup:

Beykoz 1908 A.Ş.,

Bahçelievler Olimpikspor,

Küçükçekmece İdmanyurduspor,

Bayrampaşa Tunaspor,

Gaziosmanpaşaspor,

Ayazağaspor,

Yamanspor,

İzzetpaşaspor,

Leventspor,

Gülsuyuspor,

Muratbeyspor

6.Grup:

Anadoluhisarı İdmanyurduspor,

Akşemsettin Parsellerspor,

Denizköşklerspor,

İfaspor,

Bakırköyspor,

Küçükayasofyaspor,

Çamlıcaspor,

Pazariçi Köprülüspor,

Sarıyer Yenimahallespor,

Zeytinburnu Yeşiltepespor,

İnkılapspor

7.Grup:

Beykoz İdmanyurduspor,

Bahçelievler Gümüşhanespor,

Galata,

Mecidiyeköyspor,

Boyacıköyspor,

Üsküdar Futbol A.Ş.,

Balatspor,

Taçspor,

İstanbul Siirtgücü,

İstanbul Esenyurt Orduspor,

Merkezefendi Sk

8.Grup:

Beykoz Çavuşbaşıspor,

Alibeyköyspor,

İstinyespor,

Küçükçekmecespor,

Albayrakspor,

Kağıthanespor,

Tophane Tayfunspor,

Cevizli Anadoluspor,

Orhanlıspor,

Altıntepsispor,

İstanbul Mesudiyespor

Süper Amatör Lig toplam 88 takımdan meydana gelecek.

- Lig 11'er takımlı 8 grupta oynanacak.
- Her grupta son üç takım küme düşecek.
- Her grupta ilk iki takım klasman grubuna yükselecek.
- Klasman Grubu sekizerli iki gruptan meydana gelecek. Maçlar tek devreli oynanacak. Buradan kaç takımın direkt çıkacağı, kaç ekibin baraj oynayacağı BAL statüsüne göre belli olacak.
- Aynı ilçe takımları (mümkün olursa) aynı gruba düşmeyecek.

Spor Servisi

 

Mutlu ebeveynlerin mutlu çocukları
Önceki Mutlu ebeveynlerin mutlu çocukları
Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı
Sonraki Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı