Spor

Beykoz’un Süper Amatördeki gururu: Kavacıkspor

Beykoz’un Süper Amatördeki gururu: Kavacıkspor
21.10.2018 16:09
| | |
5113

İstanbul SAL’de 2018-19 Sezonunda 6 Takım ile temsil edilen Beykoz İlçesinde en başarılı görünen Kavacıkspor oldu.

Yeşil-Beyazlı ekip geride kalan 6 maçlık sürecin beşinden galibiyet birinden ise beraberlik ile ayrılırken, mağlubiyet üzüntüsü hiç yaşamadı.

İstanbul SAL 7. Grupta mücadele eden Beykoz İlçesinin gururu olmaya devam eden Kavacıkspor son maçında bir deplasman galibiyetine daha imzasını. Hamidiyespor karşılaşmasından 3 gollü bir galibiyet ile ayrılan Beykoz ekibinde müthiş bir sevinç yaşandı.

SAL 7.Grupta bu aldığı galibiyet ile Liderliğini iyiden iyiye sağlama alan Yeşil-Beyazlı ekip en yakın takipçisi olan 12 puanlı 3 takımada 4 puan fark atmış oldu.

Murat Yılmaz Yönetimindeki Beykoz Ekibinde kaydedilen gollerin üçü de Furkan Samet’ten gelirken gollerde asistleri olan isimleri ise Burak-Hakan ve Safa idi.

Kavacıkspor karşılaşmaya; Kalede Yılmaz Burak, Salih Can, Hasan Emre, Mehmet, Hasan Gündoğdu, Mahmut, Erdem, Hakan, Samet Bahça, Furkan Samet Seven’den oluşan bir kadro ile başladı.

Yedek Kulübesinde oyuna başlayan isimler ise Kaleci İrfan Dilber, Bedri Güntay, Safa Dinç, Cenker Coşkun, Emin Koç, Ertuğrul Dilmeç ve Alper Aydın’dı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kavacıkspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"