Beykoz'un sportif değerlerine BİSK ziyareti

  • 0
  • 3943
Beykoz'un sportif değerlerine BİSK ziyareti
Beykoz'un sportif değerlerine BİSK ziyareti

Beykoz'da geride kalan hafta içinde sportif anlamda farklı haberler kamuoyuna yansımıştı.

Beykoz İlçe Gençlik Spor Müdürü Bülent Küçük, İl Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesinde birim müdürlüğüne getirilirken bir güzel haber de Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesindeki görev atamaları sonrasında gelmişti.

Beykoz'un iki değerli spor adamı olan Prof. Dr. Ali Kızılet ile Doç. Dr Mehmet Yorulmazlar fakülte kapsamında yeni görevlerine başladı. Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve Birlik Yönetim Kurulunun bazı isimlerinin katıldığı 'hayırlı olsun' ziyareti samimi bir ortama sahne oldu.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, ziyarete ilişkin yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Beykoz'un öz çocukları olan  ve görevlerine başlayan Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Ali Kızılet ve Dekan Yardımcısı Doçent Doktor Mehmet Yorulmazlar'ı makamlarında ziyaret ederek Beykoz kulüpler birliği adına hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

Ziyaret oldukça samimi ve verimli geçti. Başta Beykoz İlçemiz Spor Kulüplerinin  olmak üzere genel manada ilçe sporuna ilişkin sorunlarını konuştuk. Bu anlamda neler yapılabileceği ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk.

Özellikle Ali Kızılet bizlere vermiş olduğu mesajlar ile ileriki haftalarda ilçe sporuna ilişkin sevindirici proje ve çalışmaların hayata geçirileceği yönündeki beyanları bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu anlamda Marmara Üniversitesi Rektörlüğü, Beykoz Belediye Başkanlığı ve Gençlik-Spor Bakanlığı ile TFF tarafından işbirliği çerçevesinde güzel işlerin olacağı yönünde aldığımız mesajlar açıkçası Beykoz adına bir Milat teşkil edecek gibi.

Spor Servisi

Beykoz Masterleri İstanbul 2.'si oldu
Önceki Beykoz Masterleri İstanbul 2.'si oldu
İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı
Sonraki İBB'de yetki alındı Beykoz'da adım atılmadı