Beykoz’un sorunları Antalya’da ele alındı

  • Güncelleme: 23.10.2019 19:33
  • Okunma: 14277 kez
  • Yorum: 11
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Cumhur İttifakı meclis üyelerini Antalya’da kampa aldı.
Beykoz’un sorunları Antalya’da ele alındı

Üç gün süren kampta bir dizi toplantı ve sunum yapılarak Beykoz masaya yatırıldı. 

Beykoz’un sorunlarını tartışmak üzere Antalya’daki Beş Yıldızlı Titanic Otel’de üç gün kampa giren AK Parti ve MHP Meclis Üyeleri Beykoz’u masaya yatırdı. İmar planları başta olmak üzere birçok konunun görüşüldüğü gezi üç gün sürdü.

THY’nin tarifeli uçağıyla Cumartesi gittikleri Antalya’dan Salı günü geri dönen heyete Belediye Başkanı Murat Aydın başkanlık ederken heyette yaklaşık otuz kişi yer aldı.

Detaylı inceleme için fotoğrafın üzerine tıklayınız

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kamp, Antalya, Meclis Üyesi, Titanic Otel

Yorumlar (11 Yorum)

Hasan g (9 ay önce)

Yediniz içtiniz sizin olsun. Kamuoyuna açiklayın bakalım hangi sorunları ele aldınız ne gibi kararlar aldınız bizde bilelim.

Hasan g (9 ay önce)

İmar imar bizem i imar verilecek başına beklemeyin.çiksa bile zengine göre imar verilecek biz ise ceketimi zi alıp gideceğiz imar çıkmasın daha iyi bu günleri ararız. Demedi demeyin. Çünkü İstanbulun gizli kalmış en rant bölgesi bizi rahat bırakacaklar mı sanıyorsun?

Tuncay (9 ay önce)

ilgili otelde en ucuz oda 510 tl üç gece 1530 tl kişi başı konaklama ücreti yapar. 30 kişi gidilmiş 45900 tl yapar. Uçak bileti ve transfer ücretlerini saymıyorum bile. Devletin malı deniz zaten...

Hasan (9 ay önce)

Çok güzel çok güzel koskoca İstanbul da yer bulamadınız Şuna deseniz biz çok çalıştık! Beykoz un sorunlarını çözdük! Tatili hakettik ! Kafa fağıtmaya gittik helal olsun size.....!

Bisikletçi (9 ay önce)

Bisikletle gitmişlerdir Antalya'ya :) çadırda kalıp tasarruf yapmışlardır belki.

murat (9 ay önce)

ak partı meclis uye sayısı 17, mhp meclis uye sayısı 3, 1 başkanla beraber 21 eder kalan 9 kişi hangi sıfatla orada anlamadım birde SALİM OZTURK denilen adam gorevini bulamadım belediye resmi sitesinde bu sene kurban komisyonunda yine bu herif vardı her taşın altından bu adam çıkıyor,beykozu sömüren bu adamlar bir imar sorununu 18 senede çözmediler bu beceriksiz,yalancı,kaliteden yoksun adamlardan kurtulmadan beykoz hayat bulmaz.

Yiğit (9 ay önce)

Antalya da çatır çutur yiyin belediyenin paralarını miş gibi dünya ıcraat sıfır verilen sözler sıfır bidaki seçimde çok zor oy alırsınız istanbulun en kötü yönetilen belediyesi herşey harabe alt yapı hizmet beykoza hizmet yapmak istiyorsan mahalle hizmeti yap depremle mücadele binaları onar alt yapıya önem ver erektirik telefon kabloları havada geziyor depremde binalardan kurtulsak eski püskü erektirik direkleri yok edecek bizi deprem insani öldürmez ihmaller öldürür allahınızı severseniz hizmet yapın bu gariban millete.. festivalmis bisiklet miş bunlar boş iş bizim ne festivale katılacak nede bisiklet sürecek zamanımız var beykoz halkı iş için ekmek parası için çevre ilçelere gidiyor

Mehmet (9 ay önce)

2 saat toplantı 2 gün tatil milletime yazık. Reise yakışmıyorsunuz hiç biriniz.

Ayşegül (9 ay önce)

Beykozun Çubuklu, Rüzgarlıbahçe imar barışından sonra tapunuzu ihaleyle alacaksınız dediniz seneyi dolduracaz nerdeyse. Muhtarlıkta askıya cıkan bişey görmedik daha. Yarih yok söz yok sadece başlık var. Beykozun konuşuluyor. Cözüm istiyoruz oyalamayın insanları.

Murattt (9 ay önce)

Afiyet olsun yiyin yiyin bravo seçilmiş başkan değil atanmış başkan hakettiniz çok çalıştınız tatil yapın.

Kamil Beykozlu (9 ay önce)

Bu haber şaka mı yoksa belediye başkanı bizimle dalga mı geçiyor Beş Yıldızlı Titanic Otel’de üç gün = kişi başı 4.100 yapar 50 kişi gitseler 205.0000 TL Uçağı da katarsak 300.000 Bravo başkan 5 yıldızlı otelde çözdünüz mü İmar sorununu meclis binası toplantı salonu neyinize yetmedi veya ne eksikti valla İsrafta son nokta.

Yorum Yaz