Beykoz’un Soner Aksoy’u hayatını kaybetti

  • 0
  • 10093
Beykoz’un Soner Aksoy’u hayatını kaybetti
Beykoz’un Soner Aksoy’u hayatını kaybetti

Beykoz’da bütün kesimlerin sevgisini kazanan zihinsel engelli Soner Aksoy, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Geçirdiği rahatsızlık sonrası Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Soner Aksoy (38), yaklaşık 2 hafta Yoğun Bakım Servisinde tedavi görmüştü.

Yoğun bakımdaki tedavisi sırasında ilçedeki çok sayıda ismin yakından ilgilendiği Soner Aksoy’u AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç da ziyaret etmişti.

Dilmaç, Aksoy’un sağlık durumuyla ilgili Başhekim Süleyman Erdoğdu’dan bilgi alarak şifa dilemişti.

Aksoy, normal servise alındıktan sonra yeniden rahatsızlandı ve doktorlarının gerekli görmesi sonucu yeniden Yoğun Bakıma alındı.

Beykoz’da 7’den 70’e herkesin sevdiği bir isim olan Soner Aksoy, Yoğum Bakım Servisindeki tedavisi sırasında bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 38 yaşında hayatını kaybetti.

Çengelköy ve Beykoz’da “Soner Reis” lakabıyla anılan Soner Aksoy için Cuma namazının ardından Çukurçayır camisinde cenaze namazı kılındı.

Büyük bir kalabalık tarafından son yolculuğuna uğurlanan Soner Aksoy’un cenazesine, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Futbolcu Caner Erkin, İş insanı Okan Kurt, birim müdürleri, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve Aksoy’un ailesi ile sevenleri katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Aksoy’un naaşı, dualarla Paşabahçe Mezarlığı’na defnedildi.

-Beykoz’un yöneticilerinden taziye mesajı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç:

“Beykoz’umuzun en kıymetlilerinden birini daha kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Soner Aksoy kardeşimiz sözleriyle ve hayatımıza kattığı güzelliklerle kubbede hoş bir seda bıraktı. Rabbim mekanını cennet, makamını ali eylesin.”

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın:

“Beykoz’umuzun gülen yüzü Soner kardeşimizin vefatını üzülerek öğrendim. Kardeşimize Allah’tan rahmet, ailesine sabır diliyorum. Onu hep tebessümle hatırlayacağız. Başımız sağ olsun.”

İBB Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu:

“Beykozumuzun sevilen simalarından Soner Aksoy kardeşimizin vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Namı Diğer Soner Reis artık aramızda değil… Ruhu şad, mekânı cennet olsun.”

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız:

“Beykoz’un sevilen siması Soner Aksoy'u kaybettik. Beykoz’un renkli ve en özel insanlarından biri olan “Soner Reis” sıfatıyla tanınan Soner Aksoy’a ALLAH C.C rahmet eylesin. Ailesine ve sevenlerine sabırlar ihsan eylesin. Mekânı cennet olsun.

Beykoz Ülkü Ocakları:

“Beykoz’umuzun sevilen ve sempatik yüzü Soner Aksoy vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin. Cenazesi yarın Cuma namazına müteakip Çukurçayır camiinden kaldırılacaktır.”

Haber Merkezi

Beykoz Kavacık'ta yunus polisleri tesadüfen yakaladı
Önceki Beykoz Kavacık'ta yunus polisleri tesadüfen yakaladı
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz