Siyaset

Beykoz’un sevgiye ve birliğe ihtiyacı var!

Beykoz’un sevgiye ve birliğe ihtiyacı var!
22.12.2018 16:10
| | |
2697

Hazreti Yuşa Türbesini ziyaret eden AK Parti Aday Adayı Recep Öncel çeşitli açıklamalar yaptı.

Hazreti Yuşa AS’in türbesini ziyaret ederek, hem manevi havayı teneffüs etme, hem de maddi güzellikleri görme imkânı bulduğunu söyleyen Öncel, “Bu güzel şehir de yaşadığımız için şükrettik,  tefekkür ettik.” ifadelerini kullandı.

Beykoz’un İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olduğunu, Beykoz’da tarih, tabiat, yeşil, deniz hepsi var. Beykoz’un acil olarak çevre düzeni, kentsel dönüşüm, marina, kültür sosyal faaliyetler, spor sağlık turizm alanlarındaki yatırımlara ihtiyaç duyduğunu söyleyen Recep Öncel, “Beykoz’un sevgiye kucaklaşmaya birliğe ihtiyacı var.” dedi.

Yerel seçimlerde liyakat sahibi, halkla diyalogu olan mütevazı entelektüel ve dinamik insanların iş başına gelmesi gerektiğini ifade eden Recep Öncel, “İstanbul Türkiye’ye örnek olması sebebiyle çok önemlidir. AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan dünyadaki mazlumların umududur bahtıdır. Duamız Beykoz’un İstanbul’un ve milletimizin hepimizin bahtı açık olsun inşaallah.” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan TSK’nın yapmayı planladığı sınır ötesi operasyona da değinen Recep Öncel, Türk Ordusu’na başarı diledi.

Recep Öncel, “Türkiye’nin menfaatlerini korumak için, bu ülkeyi parçalamak isteyen terör örgütleri ve bunları destekleyen emperyalist ülkelerin hesaplarını bozmak için Türk Silahlı Kuvvetlerince başarılı bir operasyon yapılmıştır” dedi.

Öncel şöyle devam etti: Unutmayalım ki tuzakların en hayırlısını Allah kurar. Bu güzel millete tuzak kuranlar başarılı olamayacaklardır. Biz tarih boyunca hak adalet, iyilik ve güzelliklerin temsilcisi olduk. Bu gün bütün dünya kan zulüm ve gözyaşı içinde sıkıntılarla acılarla boğuşuyor. Dünyadaki mazlumların ümidi yine bu güzel millet ve ‘dünya beşten büyüktür’ diyen Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Yaklaşan 2019 Yerel Seçimleri de memleketimizde istikrarın devamı için çok önem arz etmektedir. Cenabı Hak ordularımızı karada havada denizde muzaffer eylesin Türkiye de istikrar devam etsin inşaallah ve milletimiz in bahtı açık olsun.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Recep Öncel

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"