Beykoz’un serbest mali müşavirleri durum değerlendirmesi yaptı

  • 18.12.2021 18:29
  • Güncelleme: 18.12.2021 18:33
  • Okunma: 7717 kez
  • Yorum: 0
Ülkede yaşanan ekonomik tartışmalar üzerine meslek odaları art arda toplantılar yapıyor.
Beykoz’un serbest mali müşavirleri durum değerlendirmesi yaptı

Geçtiğimiz günlerde bir toplantı yaparak sorunları konuşan İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO)’nun ardından İstanbul Mali Müşavirler Derneği - Meslekte Birlik Grubu Beykoz Temsilciği de bir toplantı yaptı.

Beykoz Belediyesi Gümüşsuyu Restoranda yapılan Mali Müşavir Meslektaş kahvaltı buluşmasına katılımın yoğunluğu dikkati çekerken, yine gündeme ilişkin sorunlara cevap arandı.

İstanbul Mali Müşavirler Derneği Başkanı, İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Yüksel Kahveci’nin 2022 Seçimleri’nde İSMMMO Başkanlığına aday olduğunu açıkladığı toplantıda Türkiye Meslekte Birlik Platformu Başkanı SMMM Abdülaziz URAL, Beytaş Yönetim Kurulu Başkanı SMMM Salim Öztürk gibi isimlerde göze çarptı.

Beykoz’da hizmet veren çok sayıda serbest muhasebeci mali müşavirler katıldığı toplantıda açılış konuşmasını yapan İstanbul Mali Müşavirler Derneği- Meslekte Birlik Grubu Beykoz İlçe Başkanı SMMM Serdar Karakuş, Boğazın incisi güzel Beykoz’umuzun kıymetli emektar Mali Müşavirleri ile uzun bir aradan sonra tekrar bir arada olmanın kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi. Akabinde eski Beykoz Belediye Başkanı ve Meslekte Birlik Grubu kurucu üyelerinden merhum Yücel Çelikbikek için Fatiha okunarak, dua edildi.

Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişinde bulunulan toplantıda meslektaşlar ülkede yaşaşan ekonomik sorunlar ve mevzuat değişiklikleri konuşuldu.

Meslektaşlar, kahvaltı sonrası günün ansına toplu fotoğraf çektirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Serbest, Mali Müşavir, Serdar Karakuş