Beykoz'un şampiyonu Konya yolcusu

  • 0
  • 5789

Taekwondo Sporcusu Berranur Çiftçi Konya'da gerçekleşecek Yıldız Milli Takımı seçmelerine katılacak.

Başarılı sporcu seçmelere birkaç gün kala hedefe ulaşılan yolda kendisi için , kariyeri için büyük bir başlangıç olması beklenen Milli Takım kadrosunda kendine yer bulabilmek için hazırlıklarını Antrenörü Osman Günaçtı nezaretinde gerçekleştirmekte. 

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı da olan Muharrem Kaşıtoğlu, Berranur Çiftçi'nin Konya'da başarılı olup Milli Takıma seçilmesini canı gönülden istediklerini söylerken, "Berranur'un önünde uzun yıllar var. Dolayısı ile Konya'daki seçmelerde Milli Takım seçicileri tarafından başka isimler de kadroya dahil edilse kesinlikle pes etmeyecektir. Ben onun ne kadar başarıya odaklanmış olduğunu gözlerinden okuyabiliyorum. Osman Günaçtı Hocamıza böylesine başarılı bir ismi kulüp bünyemizden çıkardığı için de ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim" şeklinde konuştu.

+54 Kiloda mücadelelere çıkan Berranur Çiftçi ise büyük bir heyecan yaşamakta olduğunu söylerken, "Milli Takımda yer almak, ülkem adına müsabakalara çıkabilmek en büyük hayallerim arasında. İnşallah Konya'ya bunu başarmak için gidiyorum. Sonuç olumlu ya da olumsuz olabilir. Ancak ben uzun vadeli bir hedef belirledim. Kesinlikle pes etmek benim anlayışımda yok" diye konuştu.

Berranur Çiftçi'nin Antrenörü Osman Günaçtı ise yaptığı açıklamada Berranur'un Beykoz'a bu spor dalında çok katkılar sunabilecek bir yetenek olduğunun altını çizerken, "Konya'daki Milli Takım seçimleri kendisi için iyi bir deneyim olacak. Sonuç ne olursa olsun inatçı bir yapıya sahip. İnşallah Milli Takım kapıları Konya'da sporcumuza açılır" dedi.

Spor Servisi

Beykoz'da Tarihi Namazgah 29 Mayıs’ta ibadete açılıyor
Önceki Beykoz'da Tarihi Namazgah 29 Mayıs’ta ibadete açılıyor
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz