Beykoz'un şampiyonları Avrupa yolunda

  • Güncelleme: 16.07.2019 09:41
  • Okunma: 3327 kez
  • Yorum: 0
Sportif yaşamı şampiyonlarla dolu Oktay Yılmaz'ın yetiştirdiği Beykozlu gençler, Türkiye şampiyonu olarak milli takıma seçildiler.
Beykoz'un şampiyonları Avrupa yolunda

Oktay Yılmaz, Fıght Academy'den çite şampiyonumuz var

1987 Uluslararası Full Contackt Şampiyonu, Euroring 2008 Profesyonel Asya Şampiyonu, WMKO 2008 Profesyonel Dünya Şampiyonu ve WMKO 2011 Profesyonel Akdeniz Şampiyonu Oktay Yılmaz'ın yetiştirdiği Enes Yılmaz ve Baki Çalçalı kendi sıkletlerinde Kik Boks Türkiye şampiyonu olarak Milli takıma seçildiler.

Kik Boks, muay tahai, wushu dövüş sporlarında Türkiye çapında birçok kez şampiyonlukları bulunan sporcular Avrupa şampiyonası yolunda...

"Avrupa'da ülkemizi temsil edeceğiz"

Enes Yılmaz 67 kg'da büyüklerde yarışacak, Baki Çalçalı ise 81 kg'da gençlerde yarışacak. Sporcular açıklamalarında, "haftanın altı günü 5 yaşından itibaren hem okul hem antrenman olarak çok sıkı çalışmaktayız. uzun yıllar çalışmalarımızın başarılarını almaya başladık. Kendi maddi imkanlarımız ile bugün buralara kadar gelebildik. Avrupa'da ülkemizi temsil edeceğiz" ifadelerine yer verdi...

"İstiklal Marşımız tüm dünyaya dinleteceğiz"

"İstiklal Marşımızı tüm dünyaya dinleteceğiz, şanlı bayrağımızı dalgalandıracağız" diyen şampiyonlar,  "Bu bizim için çok büyük bir gurur... Heyecanlıyız, hazırız tek istediğimiz Avrupa kupasını Türkiye'ye getirmek. Biz Beykozlu sporcular olarak kendi imkanlarımız dahilinde buralara kadar gelmeyi başardık mutluyuz gururluyuz. Desteklenirsek daha güzel yerlere gelebileceğimize inanıyoruz." ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz