Beykoz’un şampiyon kaptanı geri döndü

  • 0
  • 2323
Beykoz’un şampiyon kaptanı geri döndü

İstanbul SAL takımlarından Beykoz 1908 önemli bir dış transfere imza attı.

A Takım düzeyinde yaşanan son şampiyonlukta kaptanlık yapan Ahmet Alkaya ile anlaşma imzalandı.

Geride kalan sezon içinde Beykoz Stadında yapılan TFF Antrenörlük Kursunu başarı ile tamamlayan tabiri caizse çiçeği burnunda bir antrenör olan Alkaya, aktif futbolculuk kariyerini Beykoz 1908 forması altında tamamlama düşüncesindeydi.

Beykoz Stadında Sarı-Siyahlı Kulübün Transfer Komitesi ile masaya oturan deneyimli oyuncu 1 sezon daha Beykoz 1908 forması giymek için anlaşmaya vardı.

Camiada ses getiren transferin netleşmesi sonrasında Beykoz 1908 Yönetimi bir açıklama yaptı.

Açıklamada, “2015 - 2016 sezonunda grubunu Şampiyon bitiren takımımızın stoper mevkiinde oynayan kaptanı Ahmet Alkaya yuvasına geri döndü.” ifadelerine yer verilirken şöyle denildi:

“Alkaya İstanbulspor ile oynadığımız Bölgesel Lige yükselme maçının ilk yarısında sakatlanarak sezonu kapatmıştı.

Yarım kalan hedefimizi tamamlamaya geldiğini söyleyen kaptanımız; güzel taraftarımızla buluşmayı çok özledim sene sonu hep birlikte Bölgesel Amatör ligi kupasını alıp Beykoz'umuzu hak ettiği yerlere getirmek için buradayım dedi.

Kaptanımızın transferinde hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Başkan Vekilimiz Sayın Muhammed Talha Enis Beye şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyoruz... Anlaşmanın her iki tarafa hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.”

Spor Servisi

Bizim için bir Beykoz
Önceki Bizim için bir Beykoz
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü