Beykoz'un sağlıkçıları Yılın Fotoğraflarını oyladı

  • Güncelleme: 29.12.2019 17:07
  • Okunma: 3439 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticileri ve çalışanları, Anadolu Ajansının "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Beykoz'un sağlıkçıları Yılın Fotoğraflarını oyladı

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Süleyman Erdoğdu, AA tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları oylamasına katılarak, 3 fotoğraf için oy verdi.

Erdoğdu, Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en önemli fotoğraflar arasından seçilen ve AA tarafından oylamaya sunulan fotoğraflar hakkında bilgi alarak haber, yaşam ve spor kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Haber kategorisinde Faiz Abu Rmeleh'in çektiği "İsrail polisinden Mescid-i Aksa'da saldırı" fotoğrafına oy veren Erdoğdu, yaşam kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Çamlıca'da Kandil akşamı" ve spor kategorisinde Mustafa Yalçın'ın "Millilerden asker selamı" fotoğraflarını tercih etti.

"Yılın Fotoğrafları" oylamasında 3 kategorideki fotoğrafları incelediğini ve seçim yapmakta zorlandığını söyleyen Erdoğdu, "Bunların içerisinde en önemlisi Filistin'de İsrail askerlerinin savunmasız bir kadına yaptıkları zulmü dünyanın her tarafına duyurma düşüncesiyle oy verdim. Sporda da asker selamının dünyanın tepkisini çekmiş olmasına rağmen ne kadar bizim için değerli olduğunu vurgulamak gerekir. Yaşam kategorisinde Çamlıca Camisinin muhteşem İstanbul manzarası ve Türk bayrağıyla birleştiğini gördük. Bu beni gerçekten gururlandırdı." dedi.

Erdoğdu, verdikleri emeklerden dolayı AA çalışanlarına teşekkür etti.

Oylamaya katılan Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Oğuz Ayhan, haber kategorisinde Muhammed Said'in "Suriye'de saldırıların hedefi çocuklar", yaşam kategorisinde Cem Genco'nun "Kendi engelini unuttu evladına şifa arıyor" ve spor kategorisinde Mustafa Yalçın'ın "Millilerden asker selamı" fotoğraflarına oy verdi.

Ayhan, "Seçmekte zorlandığımız fotoğraflar arasından yüreğimize ve duygularımıza en çok hitap edenlere oy vermeye çalıştım. AA çalışanlarına özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Başhekim Yardımcısı Dr. Abdurrahman Besler, haber kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Kontrollü yıkım", yaşam kategorisinde Şebnem Coşkun'un "Yüzen bebekler" fotoğrafı ile Erhan Elaldı'nın "Beytullah'ın azmi" karelerini seçti.

Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdiresi Necibe Köse tercihini, haber kategorisinde Hakan Burak Altunöz'ün "Sarıkamış Şehitleri anısına" fotoğrafının yanı sıra yaşam kategorisinde Cem Genco'nun "Luceyn'in 'yüzü' Türkiye'de gülüyor" ve Erhan Elaldı'nın "Beytullah'ın azmi" fotoğrafından yana kullandı.

İdari ve Mali Hizmetler Müdiresi Selda Ceylan da oylamaya katılarak haber kategorisinde Hakan Burak Altunöz'ün "Sarıkamış Şehitleri anısına" isimli fotoğrafıyla birlikte yaşam kategorisinde kategorisinde Cem Genco'nun "Kendi engelini unuttu evladına şifa arıyor" ve Erhan Elaldı'nın "Beytullah'ın azmi" fotoğrafından yana kullandı.

Hemşire Aylin Karayemişoğlu ile memur Zerrin Balcı da AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katılarak, haber kategorisinde Hakan Burak Altunöz'ün "Sarıkamış Şehitleri anısına", yaşam kategorisinde İsmail Duru'nun "Kapadokya'da balon keyfi" ve Semih Yüksel'in "Rüzgar sörfüyle dünya turu" fotoğraflarına oy verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz