Beykoz'un Rizelileri yeşil sahalara çıkıyor

  • 0
  • 6535
Beykoz'un Rizelileri yeşil sahalara çıkıyor
Beykoz'un Rizelileri yeşil sahalara çıkıyor

Beykoz Rizeliler Derneği, Mikail Akyıldız'ın başkanlığında masterler takımını kurdu. Rizeli Masterlerin teknik direktörü ise Kadir Gemici oldu.

Bu sezon yeni oluşturulan ve Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1.Grubunda maçlara çıkacak olan Beykoz Rizeliler Derneği Masterlar Takımında Teknik Sorumluluğa Kadir Gemici getirildi.

Beykoz ilçesinin başarılı teknik adamlarından olan Kadir Gemici kendisine yapılan teklifi kabul ederken bu kararı almasında, takım kadrosunda yer alan birçok ismi yakından tanıması olduğunu söyledi. Kadir Gemici yaptığı açıklamada, "Öncelikle Beykoz Rizeliler Derneği Masterler Futbol Takımının kurulması nedeni ile hayırlı-uğurlu olsun dileklerimi iletmek isterim. Kadroda gerçekten de hem futbolculuk dönemlerinde hem de değişik görevleri ile hizmet vermiş birçok değerli isim var. Allah utandırmasın, hem Beykoz İlçemizi hem de Beykoz Rizeliler Camiasını başarı ile temsil etmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

Bu arada Beykoz Rizeliler Derneği Masterler Futbol TakımındaTeknik Direktör Kadir Gemici’nin Yardımcılığını ise aynı zamanda Takım Kaptanı da olan Kamil Çolak yapacak. Çolak, Beykoz Masterler Futbol Takımında başarı ile görev yapmış bir isim. Halen ilçemizi İstanbul 1.Amatör Ligde Temsil eden Gümüşsuyuspor Takımında da Teknik Sorumlu olarak görev yapmakta.

Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız ise yaptığı değerlendirmede, "Beykoz Rizeliler Derneği olarak Yönetimde görev başladığımızdan beri ilçe sosyal hayatının her aşamasında yer almaya gayret etmekteyiz. Arkadaşlarımızla yaptığımız değerlendirmenin ardından Masterler-Veteranlar Kategorisinde bir takım kurulması gündeme gelince bunu hızla hayata geçirdik ve Kulübümüzü kurduk. Bu işe emek veren, bizlere ilham veren, teşvik eden herkese teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Kadro olarak oldukça deneyimli, aktif futbolculuk dönemlerinde formasını giydiği kulüplerde şampiyonluklar yaşamış ve de yaşatmış çok yetenekli isimlerden kuruluyuz. Bu kadroyu yine ilçemizin genç ve yetenekli teknik adamlarından Kadir Gemici’ye teslim ettik, hayırlı olsun” diye konuştu.

Spor Servisi

Paşabahçespor Çayır Ağası gibi: 10 - 2
Önceki Paşabahçespor Çayır Ağası gibi: 10 - 2
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?