Beykoz'un pedallı tanıtım elçisi

  • Güncelleme: 30.06.2020 17:25
  • Okunma: 3131 kez
  • Yorum: 0
Beykoz için değişik alanlarda, kategorilerde hizmet verme gayretinde olan birçok gönüllü isim bulunuyor.
Beykoz'un pedallı tanıtım elçisi

Kimi Beykoz'u adım adım dolaşıp fotoğraflarken, bir diğeri Beykoz videoları ile geleceğe iz bırakma düşüncesini taşıyor. 

Bu tür çalışmaların sonuncusunu da Beykoz futbol takımında futbolculuk kariyeri olan sonrasında ter akıttığı takımda Genç Takım Teknik Sorumluluğu da yapan Ersan Oral ilçesine farklı bir kulvarda hizmet vermeyi amaçlıyor.

Bilindiği üzere Beykoz Belediye Başkanı olan Murat Aydın, ilçede bisiklet sporunun gelişmesi ve kullanımın yaygınlaşması için hafta sonları Bisiklet Turları düzenliyordu.

Başkan Aydın, bununla da kalmamış ilçenin değişik köşelerini Bisiklet Dostları ile de birçok kez gezmişti.

Ersan Oral, ilk önce Beykoz'u birçok noktadan fotoğraflarken, şimdilerde de bisiklet turları ile bu çalışmasını video çekimleri ile zenginleştirerek, daha da cazip hale getirdi.

"Pedal-Pedal Anadolu" adı ile açtığı YouTube kanalı kısa sürede büyük ilgi gören Ersan Oral, Beykoz Turları sonrasında önce İstanbul'un değişik ilçelerine ardından Anadolu'ya taşımayı düşünüyor.

İyi bir otomobil kullanıcısı olmasına karşın bisiklet kullanma merakının çok eskilere dayandığını ifade eden Ersan Oral, "Gerçekten de keyif aldığım bir çalışma oldu, çok sevdiğim Beykoz'uma farklı bir hizmet sunmak istedim. Beykoz gerçekten de İstanbul'un en nadide, özel köşelerinden biri. Hafta sonu yaşadığı ilgiden bunu fazlası ile görmek mümkün oluyor." dedi.

Oral, şunları söyledi:

"Öte yandan Bisiklet Spor içinde son yapılan teşvikler, ve çalışmalar ile daha da cazip bir noktaya gelindi. Beykoz'un farklı köşelerini Bisiklete Binerek kayıt altına alıp, YouTube Kanalımda paylaşmaya başladım. Bu çalışmam sonrasında çok değişik yerlerden bisiklet sever dostlar ile tanıştım. İleri ki aşamalarda çok daha fazla ilgi çekeceğimden eminim."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Ersan Oral, YouTube

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz