Spor

Beykoz'un Ortaçeşmespor'u hedefe kilitlendi

Beykoz'un Ortaçeşmespor'u hedefe kilitlendi
31.10.2018 15:12
| | |
3235

Beykoz'un İstanbul 1. Amatör Lig temsilcilerinden 17. Grubun iddialı kadrosu Ortaçeşmespor’da antrenmanlara neşe geldi.

Geride kalan hafta sonunda güzel bir oyun neticesinde Grup Lideri Marmara Karayolları SK takımını mağlup eden Bordo-Beyazlı ekipte Cumartesi günü oynanacak Küçükyalı Örnekspor karşılaşmasının hazırlıkları Teknik Sorumlu Çetin Nalbantoğlu yönetiminde devam etmekte.

Beykoz Ekibinin Teknik Patronu Nalbantoğlu, "Moral-Motivasyonumuz son derece üst düzeyde…Teknik adamlık hayatımda böylesine üst düzeyde pozitif bir havayı ilk kez yaşamaktayım. Bizlere inanmış bir yönetim kurulumuz ve artık maçlarda sadece takımlarına desteklemeye odaklanmış bir taraftar grubumuz var. Futbol dünyasında şu cümleler çok kurulur, konuşulur-Tam bir aile olduk, biz bir aileyiz- işte gerçek manada biz bunu yakaladık. Kulüp bünyesinde değişik görev ve sorumluluk üstlenmiş olan herkes bu işe inanmakta. Sezon sonunda sevinen tarafın biz olacağımızdan eminiz.” şeklinde konuştu.

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur ise bu sezon çok farklı bir Ortaçeşmespor izlendiğine dikkatleri çekerken, "Yıllardır kulübüne uzak duran birçok dostumuz, arkadaşımız, Ortaçeşme sevgisi ile yoğrulmuş kardeşlerimiz bizleri yalnız bırakmıyor. İçeride dışarıda her maçımızda yanımızda oluyorlar. Ben de bu sezon tribünlerden destek vermekteyim. Bu sezon aramıza dahil olan Mazlum Çoktin’i vermiş olduğu büyük maddi-manevi destek için teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu hafta sonunda da bu büyük ailenin fertlerini Ortaçeşme Stadına bekliyoruz” diye konuştu.

Ortaçeşmespor’a müthiş bir enerji katan Mazlum Çoktin ise yapmış olduğu özel açıklamada, "Ben bu güne kadar sosyal hayatın her aşamasında yer almış , bir birinden farklı birçok çevrede bulunmuş bir isim olarak gönül rahatlığı ile diyebilirim ki Ortaçeşmespor’da yakaladığımız güzel hava çok farklı. Dostluk, kardeşlik , iyi ve kötü anlarda yapılan kader birliğini çok anlamlı bulduğumu ifade etmek isterim. Bu ortamı bir şampiyonluk ile taçlandırmak en büyük dileğimiz.” dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Ortaçeşmespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"