Beykoz'un onlarca ücretsiz kursunda yeni dönem

  • 0
  • 6143
Beykoz'un onlarca ücretsiz kursunda yeni dönem
Beykoz'un onlarca ücretsiz kursunda yeni dönem

BEYSEM’de tüm yaş grupları için alanında uzman öğretmenler eşliğinde ücretsiz gerçekleştirilecek kursları için yeni dönem kayıtları başladı.

Beykoz Belediyesi çatısı altında, ilçe sakinlerinin zamanlarını kültürel ve sosyal faaliyetlerle değerlendirereksanata dönüştüreceği, hobi edineceği, yetenek ve becerilerini geliştireceği BEYSEM’e yeni dönem kayıtları 5-25 Eylül tarihleri arasında yapılacak. 

Görsel Sanatlar, Müzik ve Sahne Sanatları,  Geleneksel Sanatlar, Dil Akademisi ve Yetenek Atölyeleri olmak üzere 5 ana dalda hizmet veren BEYSEM, yeni dönemdealanında uzman eğitmenlerle toplam 66branştailçe sakinlerine yeteneklerini geliştirme fırsatı sunacak.

Baruthane Sanat Merkezi, Kanlıca, Yenimahalle, Tokatköy, Otağtepe, Çavuşbaşı, Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi ve Hafız Mehmet Efendi Kültür Evi olmak üzere 8 BEYSEM noktasında gerçekleştirilecek yeni dönem eğitimleri 19 Eylül tarihinde başlayacak.

Hafta içi ve hafta sonu katılım seçenekleriyle çocuk, gençve yetişkin olmak üzere her yaş grubunun ilgi alanlarına hitap eden BEYSEM’in yeni eğitim döneminde el sanatlarından resme, müzikten tiyatroya, giyimden akıl oyunlarınaherkes için en az bir branş bulunuyor.

Göksu Deresi kıyısında, tarihi ve doğal bir atmosferde konumlanan “Baruthane Sanat Merkezi”, modern ve klasik sanat atölyelerinde verilecek ihtisas eğitimleriyle yeteneklerini geliştirmek isteyen sanatseverleri ağırlayacak.

Ebru, Tezhip,Hüsn-i Hat, Resim, Bilimsel Bitki Ressamlığı, Çini Desen Tasarımı, Kaligrafi, Katı ve Minyatür derslerinin verileceği merkez,güzelsanatlara ilgi duyan tüm sanatseverlere ücretsiz eğitim hizmeti sunacak.

Beykoz Belediyesi tarafından ihya edilerek ilçeye kazandırılan Hafız Mehmet Efendi Kültür Evi’nde, meraklıları için Bendir, Ney, Santur, Hüsn-i Hat, Karikatür ve Osmanlıca kursları açılacak.

Kişisel gelişimi de destekleyen Kanlıca BEYSEM, yeni bir dil öğrenmek ve becerilerini geliştirmek isteyen katılımcılara başta İngilizce olmak üzere 7 farklı dünya dilinde eğitim verecek. Dil Akademisindeki tüm dersler, konuşma kulübü ve aktivitelerle desteklenecek.

BEYSEM’deki sanat eğitimleri,branşlara uygun misafir sanatçıların ağırlandığı atölyeler, müze gezileri, dış mekân faaliyetleri ve yarışmalarla zenginleşen dolu dolu bir programla kursiyerlere yeni ufuklar açacak.

BEYSEM atölyelerinin kayıtları, www.beysem.com adresi üzerinden yapılacak.

Bilgi için:

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi: 

444 66 61

Haber Merkezi

Beykoz meydanlarında yenileme çalışması sürüyor
Önceki Beykoz meydanlarında yenileme çalışması sürüyor
İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Sonraki İshaklı hazırlık maçında Anadoluhisarı ile berabere kaldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz