Eğitim

Beykoz'un okuluna büyük onur

Beykoz'un okuluna büyük onur
28.03.2016 23:27
| | |
7643

Foto galeri

Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu, Assos projesini anlatması için Sabancı Üniversitesi'ne davet edildi.

Türkiye'nin en saygın okullarından Sabancı Üniversitesi, 2 Nisan 2016 Cumartesi günü Tuzla Aydınlı Mahallesi'ndeki yerleşkesinde, Eğitimde En İyi Örnekler başlıklı bir konferans gerçekleştirecek.

Türkiye çapında yapılan bu konferansta ise Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu da bir sunum yapacak. Saat 15.00'da gerçekleştirilecek sunumda, Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu tarafından bu yıl 6.'sı gerçekleştirilecek olan Assos Yaz Kampı adlı proje bilim dünyasına sunulacak.

Gümüşsuyu'nda Çamlık mevkiinde bulunan Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu, bu yıla gelinceye kadar tam 5 kez gerçekleştirdiği Assos Yaz Kampı'nda onlarca özel öğrenciye keyifli bir ortam sunmuştu. Dost Beykoz'un da yer verdiği 'Özgürlüğe İlk Adım' başlıklı kamp için önce TTNET ve ardından ise Avea sponsor olmuştu.

'Beykozlu okulun yöneticileri, bilim dünyasına gerçekleştirdikleri projeyi anlatacak'

Müdire Şevin Yelseli ve gayretli idari kadrosunun emek verdiği yaz kampları, dev bir üniversitenin ilgisini çekti. Türkiye'nin en prestijli okullarından olan Sabancı Üniversitesi, Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu tarafından Çanakkale Assos'ta gerçekleştirilen kampta yaşananları anlatması için okul idarecilerini kampusa davet etti. Türkiye çapında gerçekleştirilen Eğitimde İyi Örnekler Konferansı için bu Cumartesi günü 2 Nisan'da saat 15.00'da sahne Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu'na bırakılacak.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Özel Mesleki Eğitim Merkezi, Assos Projesi, Sabancı Üniversitesi, Davet

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"