Yaşam

Beykoz'un öğrencilerine Umre hediyesi

Beykoz'un öğrencilerine Umre hediyesi
08.02.2017 08:13
| | |
10309

Foto galeri

Beykoz'da ezbere Hadis okuma yarışmasında dereceye giren öğrenciler, Umre ziyaretlerini tamamlayarak Beykoz'a dönüş yaptı...

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Beykoz Belediyesi ve Beykoz İlim Yayma Şubesi'nin  koordinesinde yapılan ezbere hadis okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere Umre ziyareti hediye edildi.

Beykoz Ortaöğretim kurumları düzeyinde yapılan Hadis-i Şerif ezbere okuma yarışmasında dereceye girenlerin çoğunluğu Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden oluştu.

Gönüllüler ve öğrenci velilerinin de aralarında yer aldığı heyet 15 günlük sömestri tatilinde heyecanlı ve huzurlu bir Umre ziyareti yaptı.

Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Osman Altan ve dereceye giren öğrenciler, Umre gezisinden önce Beykoz Kaymakamı Sayın Ahmet Katırcı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'ı ziyaret etmişti.

Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Osman Altan'ın organizasyonunu üstlendiği 10 günlük Umre ziyaretinde önce kutsal şehir Mekke-i Mükerreme’ye giderek Kabe’yi ziyaret eden kafile üyeleri ilk Umrelerini yaptı.

7 gün Mekke’de çeşitli ziyaret ve Umrelerini yapan öğrenciler buradan Medine’ye geçerek Peygamberimiz Hz. Muhammet Mustafa (SAV) kabrini ziyaret ettiler... Dini vazifelerini ifa ettikten sonra 10 günlük Umre gezisini tamamlayan Beykozlu öğrenciler heyecanla ülke döndü.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Umre, Öğrenci, Ziyaret

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"