Beykoz'un müzisyenleri Çavuşbaşı'nda buluştu

  • 30.11.2021 12:42
  • Güncelleme: 30.11.2021 12:46
  • Okunma: 4709 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Müzisyenler Derneği'ni Çavuşbaşı Kasrı’nda düzenlediği gece renkli görüntülere sahne oldu.
Beykoz'un müzisyenleri Çavuşbaşı'nda buluştu

Ozan Derviş'in başkanlığını yapmış olduğu Müzisyenler Derneği bir dayanışma gecesi düzenledi. Geceye siyasi parti temsilcileri ve STK temsilcilerinin yanı sıra muhtarlarda ilgi gösterdi.

Gecede konuşan Dernek Başkanı Ozan Derviş, müzisyenlerin dernekleşmesi adına geçmiş yıllarda emeği olan isimlere teşekkür etti.

“Tüm konuklarımızı saygı ve sevgiyle selamlıyorum, pandemi sürecinden en çok etkilenen sektörlerden bir tanesi olan müzik sektörünün temsilcisi olan Beykoz Müzisyenler Derneğimizin dayanışma gecesine gelmeniz bizleri onurlandırdı" ifadelerini kullanan Derviş, bazı isimlerin katkıları sonucu  Berlin Türk Alman Kadınlar Birliği (BETAK) tarafından yarı profesyonel bir kayıt stüdyosuna kavuştuklarını belirtti.

Geceyi düzenlemekteki amaçlarını, derneğin bazı ihtiyaçlarını karşılamak olarak açıklayan Derviş, tüm konuklara katılımları nedeniyle teşekkür etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanvekili Ethem Çekiç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Tuncay Karadeniz gibi siyasi isimlerin katıldığı gecede, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, Beykoz İlçe Nüfus Müdürü Nihade Kılıç, Artvin Dernekler Federasyonu Başkanı Hakan Bekar, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe ve Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz göze çarpan diğer isimler oldu.

Hüseyin Öztürk’ün gitarı ile sahne aldığı gecenin devamında,  Ayhan Aydın ve Ebru Çağlar'ın performansları sıralandı.

Dernek Başkanı Ozan Derviş'in Yönetim Kurulu üyelerini sahneye davet ettiği seremoninin ardından geceye katkı sağlayan isimlere özel tasarım Çeşm-i Bülbül hediye edildi.

Egemen Cam Atölyesinin imalatı olan Çeşm-i Bülbüllerin hediye edildiği isimler arasında, Beykoz İlçe Nüfus Müdürü Nihade Kılıç, Eski Beykoz İlçe Tapu Müdür Yardımcısı Aysun Öztürk, Egemen Cam Atölyesi Sahibi Elif Çelik, Çavuşbaşı Kasrı İşletmecisi adına Esen Uzun Şekeroğlu, Beykoz Eğitime Destek Derneği Başkanı Gülay Demirel ve Berlin Türk Kadınlar Birliği adına Hilal Taş yer aldı.

Programın devamında ise Paşa Sökmez, Kemal Başaran, Semih Aytaç, Fikret Yemen ve Mehmet Başaran okudukları eserlerle geceye renk katarken, yine derneğin kursiyerlerinden olan Ada Babasız, öğrendiği eserlerden oluşan bir dinleti sundu.

Soner Başaran’da gecede dj olarak performans sergiledi. Finalde ise toplu fotoğraf çekimi vardı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz