Güncel

Beykoz'un muhtarları iftar sofrasında protokolü ağırladı

Beykoz'un muhtarları iftar sofrasında protokolü ağırladı
17.06.2016 00:23
| | |
7025

Foto galeri

Beykoz Muhtarlar Derneği, kurulduğu günden bugüne gelen ilk Ramazan'daki ilk iftarını, kalabalık bir katılımla gerçekleştirdi.

Aynı zamanda Çubuklu Muhtarı da olan Hüseyin Hüsnü Kolcu, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı olarak ilk iftar yemeğinde seçkin bir toplulukla bir araya geldi. Yalnızca görev yapan değil, geçmişte görev almış muhtarlara da davetiye gönderen Hüseyin Hüsnü Kolcu'yu birçok eski muhtar da yalnız bırakmadı. Oldukça mutlu olduğu fark edilen Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu, yemek sonrasında tüm konukları kapıya kadar uğurladı.

Beytaş Teras Kafetarya'da gerçekleştirilen iftar yemeğine, Eski Gümüşsuyu Muhtarı ve Beykoz Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Soylu, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Baki Aksu, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İlçe Tapu Müdürü Tevfik Palabıyık, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük, İlçe Vergi Dairesi Müdürü Ali Mendilli, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Mamur, İlçe Sağlık Müdiresi Dr. Çiğdem Gökçe, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu, Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, ADD Beykoz Şube Başkanı Mualla Sertdemir, Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun, ilçenin eski ve yeni muhtarları ile aralarında devlet memurlarının da bulunduğu seçkin bir topluluk katıldı. CHP ve MHP iftar yemeğine birçok yönetim kurulu üyesi gönderirken, Muhtarlar Derneği yemeğinde Beykoz Belediyesi'ni ya da AK Parti'yi temsilen kimsenin bulunmaması dikkat çekti.

'Yemeğin ardından masalarda sohbet edildi'

Akşam ezanının okunmasının ardından oruçlarını hep birlikte açan Beykozlular, yemeğin ardından ise sohbet kısmına geçti. Önce CHP'li Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte oturan Mahir Taştan, ilerleyen saatlerde MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman ve MHP İlçe eski Başkanı Akif Taşdemir'in masasına geçti ve burada Kas-Der Başkanı Süleyman Çalık, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu, Beykoz Lojistik MYO Müdür Yardımcısı Baki Aksu ile Vergi Dairesi Müdürü Ali Mendilli'yle bir süre sohbet etti. Konuşmalar sırasında Beykoz'a gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da bahsedilirken, İlçe Başkanı Mahir Taştan, masadaki tüm davetlileri 18 Haziran Cumartesi günü Beykoz Çayırı'nda gerçekleştirilecek olan iftar yemeğine davet etti. Bu sırada masadakilerin iftara kaç kişi getireceğini sorduğu Mahir Taştan, "5 Bin kişiyle igtar yapmayı planlıyoruz inşallah" şeklinde yanıt verdi.

Bu sırada diğer masalarda da Beykoz'un eski ve yeni muhtarları uzun bir sürenin ardından yeniden bir araya gelmenin tadını çıkarttı. Mahalledeki gelişmeler ile ilgili fikir alış-verişi yapan eski ve yeni muhtarlar, hoşsohbet içerisinde iftar yemeğini tamamladı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Muhtarlar Derneği, İftar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"