Beykoz'un Morgül'ü Survivor'a veda etti

  • 0
  • 14841
Beykoz'un Morgül'ü Survivor'a veda etti
Beykoz'un Morgül'ü Survivor'a veda etti
Beykoz'un Morgül'ü Survivor'a veda etti

Survivor 2016 adasında bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı Beykoz Yenimahalle'de ikamet eden Türk Sanat Müziği Sanatçısı Yılmaz Morgül oldu...

Survivor 2016 adasında bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı Beykoz Yenimahalle'de ikamet eden Türk Sanat Müziği Sanatçısı Yılmaz Morgül oldu.

Survivor 2016 adasından kim elendi sorusunun yanıtı Beykozlu Yılmaz Morgül olurken ünlüler oy sıralamasında SMS birincisi de Avatar Atakan çıktı. Yılmaz Morgül Survivor'dan elenirken Atakan'a saydırıp gitti.

Avatar Atakan Survivor SMS birincisi olunca Yılmaz morgül adını eleme tahtasına yazdırdı. Atakan Morgül'ün adını neden verdiğini "Hem performansı hem adada hiçbir yararını görmediğimden dolayı benim söyleyeceğim isim Yılmaz Bey' diyerek açıkladı.

 

YILMAZ MORGÜL ÇOK KIZDI : AYETEL KÜRSİ OKUYAN KİM?

Yılmaz Morgül eleme adayı olarak Atakan ismini söyleyince fena patladı. Ada konseyinde Atakan'a saydıran Yılmaz Morgül, şunları söyledi;

-'Son iki haftadır kısa film festivali var. Bir aydır görüşmüyorum niye hala Yılmaz Morgül üzerinden prim yapmaya çalışıyorsun. Başına taktığın şeyi yüzüne tak. İlle çok güçlüler gelecekmiş. Burası olimpiyat yeri mi? Senin için herkes sana hizmet etme noktasında olması gereken kişiler. Ne münasebet efendim. Herkes haddini bilecek. Ben sana dua eden insanım. Utansana kendinden biraz ya... Her maça çıktığında senin arkandan Ayetel Kürsi okuyan kim?'

Survivor oy sıralamasında 7. sırada çıkan Yılmaz Morgül adadan elenen isim olurken diğer eleme adayı Yunus Günçe 4. sıradaki yeri ile adada kaldı.

BÖYLE KÖTÜ ATAM YOK

Yılmaz Morgül elendiğini öğrendiği anda da 'Yılan' dediği Atakan'a bir daha saydırdı. Morgül şunları söyledi;

-"Bu adamın nokta atışı yapamadığı tek insan Yılmaz Morgül oldu. Krallığını ilan etti. Ama o krallığa alamadığı tek insan Yılmaz Morgül oldu. Sen kimsin? Önce insan olarak gelmeliydin bana... Ben alınganım, kırılganım dedim. Ben bu kötülüklere daha fazla dayanamayacağımı söyledim. Benim hayatımda böyle kötü insanlar yok. Böyle kötü bir adam yok. Dün gece yine öyle şeyler duydum ki bu adamın yakın arkadaşlarına yapmayı planladığı... Hepsine hükmetmeye çalışan bu Allah kulunu ilahi adalete teslim ederek gidiyorum".

Yılmaz Morgül Survivor konseyinde ünlüler takımından herkese tek tek sarılıp vedalaşırken Atakan'a yaklaşmadı.

 

Haber Merkezi

Beykoz’da bir intihar vakası daha yaşandı
Önceki Beykoz’da bir intihar vakası daha yaşandı
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz